Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

23/12/2012 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Gençlerbirliği - Bursaspor

Stopstream Canlı Maç Skorları - 23/12/2012

Japonya İmparatorluk Kupası Çeyrek Final Cerezo Osaka 1 - 2 Gamba Osaka
Japonya İmparatorluk Kupası Çeyrek Final Nagoya Grampus 0 - 0 Yokohama F.Marinos
Japonya İmparatorluk Kupası Çeyrek Final Omiya Ardija 2 - 3 Kashiwa Reysol
Japonya İmparatorluk Kupası Çeyrek Final JEF United Chiba 0 - 1 Kashima Antlers
Hong Kong HKFA 1.Lig Tuen Mun SA 1 - 0 Wofoo Tai Po
Pakistan Premier Lig Afghan FC 11:30 KRL
Pakistan Premier Lig National Bank 2 - 1 ZTBL
Hong Kong HKFA 1.Lig Hong Kong Rangers 2 - 7 Kitchee
Gürcistan Umaglesi Lig Torpedo Kutaisi 4 - 1 Sioni Bolnisi
Gürcistan Umaglesi Lig Kolkheti 1913 Poti 1 - 1 WIT Georgia Tbilisi
Gürcistan Umaglesi Lig Dinamo Batumi 0 - 2 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Umaglesi Lig Metalurgi Rustavi 5 - 1 Baia Zugdidi
Gürcistan Umaglesi Lig Zestafoni 2 - 1 Dinamo Tbilisi
Gürcistan Umaglesi Lig Merani Martvili 2 - 3 Dila Gori
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Kurtalanspor 0 - 0 Dersimspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Diyarbakır Kayapınar 7 - 0 Hakkari Zapspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Cizre Basraspor 1 - 1 Muşovası
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Erganispor 4 - 1 Van DSİ
Türkiye 3.Lig 2.Grup Batman Petrolspor 2 - 0 Adıyamanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Karsspor 2 - 0 Arhavispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Iğdır Üniversitesi 0 - 1 Erzincanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Kelkit Hürriyetspor 4 - 0 Ardahanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Çayelispor 3 - 2 Araklıspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Patnos Gençlik 1 - 2 Sarıkamış Esnafspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Tatvan Gençlerbirliği 1 - 1 Yeni Diyarbakırspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Gercüş Bağlarspor 1 - 1 Bismil Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Kızıltepe Barışspor 2 - 0 Genç Murat Spor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Düzyurtspor 2 - 0 Bayburt İl Özel İdare
Türkiye PTT 1. Lig Tavşanlı Linyitspor 0 - 1 Göztepe
Türkiye PTT 1. Lig Ankaragücü Konyaspor
Türkiye PTT 1. Lig 1461 Trabzon 0 - 0 Çaykur Rizespor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Sivasspor 3 - 1 Elazığspor
Portekiz 2.Lig Arouca 0 - 3 Belenenses
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Edirnespor Gençlik 2 - 4 Sultangazispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Lüleburgazspor 2 - 2 Tekirdağspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup İzmit Ç.Plajyoluspor 0 - 1 Babaeskispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Kırklareli Sanayi 1 - 3 Sultanbeyli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Çerkezköyspor 1 - 2 Suadiye Belediye
Türkiye 3.Lig 2.Grup Hacettepe 2 - 1 Manavgat Evrenseki
Türkiye 3.Lig 2.Grup İskenderunspor 1967 1 - 1 Belediye Bingölspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Bursa Nilüferspor 4 - 2 Derince Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Silivrispor 0 - 1 Dardanelspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Ümraniyespor 2 - 1 Kilimli Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Gebzespor 1 - 2 Sivas 4 Eylül Bld.
Türkiye 3.Lig 3.Grup Çorum Belediyespor 2 - 0 Isparta Emrespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Diyarbakırspor 0 - 0 Sancaktepe Belediyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Gümüşhanespor 2 - 0 Altınordu
Türkiye 3.Lig 3.Grup Arsinspor 1 - 2 Keçiörengücü
Hollanda Casino Eredivisie Utrecht 0 - 0 Ajax
Türkiye 3.Lig 3.Grup Elazığ Belediyespor 2 - 2 Beylerbeyi
Türkiye 3.Lig 3.Grup Erzurum Bş.Bld. 1 - 1 Yimpaş Yozgatspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Maltepespor 0 - 2 Darıca Gençlerbirliği
Hollanda Casino Eredivisie RKC Waalwijk 0 - 0 Willem II
Türkiye 3.Lig 3.Grup Mardinspor 0 - 3 K.Maraş Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Dikbıyık Belediyespor 1 - 0 Trabzon İdmangücü
Türkiye 3.Lig 3.Grup Kocaelispor 0 - 4 Oyak Renaultspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Yeni Amasyaspor 0 - 1 Bulancak Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Atakum Belediyespor 1 - 1 Ordu Altaş Soyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Sarayönü Belediyespor 1 - 0 Mersin BŞBld MESKİ
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Zara Belediyespor 2 - 1 Ayancıkspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Erbaa Güreş İhtisas 3 - 1 Sivas İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Pozantıspor 2 - 3 Kayseri Yolspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Fatsa Belediyespor 1 - 1 1930 Bafraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Akdeniz Belediyespor 3 - 0 Nevşehir Spor Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Öz Espiye Belediyespor 4 - 0 Çarşambaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Niğde Belediyespor 1 - 0 Çatalhüyük Çumra Bld
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kocasinan Şimşek 0 - 1 Adana Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 68 Yeni Aksarayspor 1 - 0 Selçuklu Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kocaalispor 1 - 2 Beyköy Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Akçakoca 1 - 1 Kütahya Dumlupınar Ünv.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Eskişehir Sağlıkspor 2 - 0 Dikilitaş
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Adapazarı Spor 1 - 0 İstanbulspor (BAL)
Irak 1.Lig Al Kahrabaa 13:30 Karbala
Irak 1.Lig Al Talaba 13:30 Al Sinaah
Irak 1.Lig Al Sulimaniya 13:30 Al Shorta
İtalya Serie B Cesena 1 - 1 Bari
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Armutlu Belediyespor 1 - 1 Kestel Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Ayvalıkgücü Belediyespor 4 - 1 Altınova Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bigaspor 4 - 2 Büyükçekmecespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bursa Yenişehir Bld. 2 - 1 Gönen Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bursa Merinosspor 0 - 0 Küçükçekmece
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Kumluca Belediyespor 0 - 0 Kızılcabölükspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bozyaka Yeşiltepe 1 - 1 Bodrum Bld Bodrumspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Isparta İl Özel İdare 3 - 0 Isparta Gönenspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bucak Bld.Oğuzhanspor 3 - 1 Yeşilova
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Sarayköyspor 3 - 2 Manavgat Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Muğlaspor 0 - 4 Muratpaşa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Afyonkarahisarspor 0 - 2 İzmirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Çine Madranspor 1 - 1 Manisa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Balçova Belediyespor 5 - 1 Manisa İl Özel İdaresi
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Salihli Belediyespor 2 - 0 Uşak Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Sökespor 1 - 2 Emirdağspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Uşak İl Özel İdare 1 - 3 İscehisarspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İzmir İl Özel İdaresi 3 - 0 Didim Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup İskilip Belediyespor 0 - 1 Ankara Adliyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Zonguldak Kömürspor 3 - 2 Geredespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Akyurt Belediyespor 3 - 2 Yahşihanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Sorgun Belediyespor 3 - 0 Bartınspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup MKE Kırıkkalespor 1 - 1 Sincan Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Eskipazar Belediyespor 1 - 5 Kozluspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Ostimspor 3 - 1 Tosya Belediyespor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Tokatspor 3 - 0 Ofspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Eyüpspor 2 - 1 Anadolu Selçukluspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Alanyaspor 2 - 0 İskenderun Demir Çelikspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Yeni Malatyaspor 0 - 1 Bayrampaşaspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Kızılcahamamspor A.Ş. 1 - 1 İnegölspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Denizli Belediyespor 1 - 0 Çamlıdere Şekerspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Balıkesirspor 0 - 1 Kırklarelispor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Ünyespor 1 - 2 Pendikspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Polatlı Bugsaşspor 0 - 0 Kahramanmaraşspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Sarıyer 2 - 1 Giresunspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Erzin Belediyespor 8 - 0 Yurtbaşı Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Turgutluspor 1 - 1 Bandırmaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Kadirlispor 2 - 1 Adıyaman Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Çankırıspor 2 - 1 Nazilli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 44 Malatyaspor 4 - 0 Elbistan Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tarsus İdman Yurdu 4 - 1 Sakaryaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Şehit Kamil Bld. 1 - 0 Siverek Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Fethiyespor 1 - 0 Bozüyükspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Birecik Belediyespor 0 - 2 Şahinbey Belediyespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Bergama Belediyespor 0 - 1 Diyarbakır BŞB.Spor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tepecikspor 1 - 0 Hatayspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup K.Maraş Beyoğluspor 4 - 0 Malatya İl Özel İdare
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kayseri Şekerspor 3 - 2 Beşikdüzüspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Kilis Belediyespor 0 - 0 Payas Belediye 1975
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kırıkhanspor 0 - 4 İstanbulspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Tekirova Belediyespor 2 - 1 Ankara Demirspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Fatih Karagümrük 1 - 2 Pazarspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Gölcükspor 1 - 1 Sandıklıspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Orhangazispor 0 - 0 Belediye Vanspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kastamonuspor 1 - 2 Anadolu Üsküdar 1908
Türkiye 3.Lig 1.Grup Siirtspor 3 - 1 Çorumspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Bağcılar 1 - 3 Körfez Bld.Hereke Yıldız
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup İncirlispor 2 - 4 Tuzlaspor
Fildişi Sahili 1.Lig ASEC Mimosas 14:00 Stella
Fildişi Sahili 1.Lig Bassam 14:00 JCAT
Fildişi Sahili 1.Lig SOA 14:00 Sewe
Fildişi Sahili 1.Lig Abengourou 14:00 Denguele
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çıksalınspor 3 - 2 Eskişehir Demirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çatalcaspor 2 - 1 Kütahya Şekerspor
Türkiye PTT 1. Lig Adana Demirspor 0 - 0 Samsunspor
Lübnan Premier Lig Shabab Al Ghazieh 2 - 2 Al Egtmaaey Trablos
Lübnan Premier Lig Al Ahed 7 - 1 Tadamon Sour
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig Digenis Voroklinis 14:30 Ormideia
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Aris Limassol 3 - 3 Othellos Athienou
İskoçya Premier Lig Kilmarnock 1 - 1 Hibernian
Tunus 1.Lig Grup B Hammam-Lif 0 - 1 Monastir
Tunus 1.Lig Grup B CS Sfaxien 2 - 0 Stade Tunisien
Tunus 1.Lig Grup B Hammam-Sousse 1 - 0 EGS Gafsa
Malta Premier Lig Tarxien Rainbows 1 - 1 Floriana
Fransa 1.Lig Valenciennes 2 - 1 Evian TG
Tunus 1.Lig Grup A Bizertin 1 - 1 Kairouan
Tunus 1.Lig Grup A Olympique Du Kef 0 - 1 Club Africain
Fransa 2.Lig Sedan 0 - 0 Nantes
İngiltere Premier Lig Swansea City 1 - 1 Manchester United
Hollanda Casino Eredivisie Feyenoord 2 - 1 Groningen
Hindistan I-Lig Mumbai FC 2 - 1 East Bengal
Hollanda Jupiler Lig Den Bosch 1 - 2 FC Oss
Belçika Pro Lig Standard Liege 1 - 3 Club Brugge
İtalya Serie B Crotone 1 - 0 Varese
İtalya Serie B Grosseto 0 - 1 Reggina
İtalya Serie B Cittadella 0 - 0 Empoli
İtalya Serie B Ternana 1 - 2 Ascoli
İtalya Serie B Vicenza 3 - 3 Modena
İtalya Serie B Brescia 0 - 0 Livorno
İtalya Serie B Hellas Verona 1 - 0 Juve Stabia
İtalya Serie B Sassuolo 2 - 0 Virtus Lanciano
İtalya Serie B Spezia 2 - 3 Padova
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig Atromitos Yeroskipou 16:00 Ahironas
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig Spartakos Kitiou 16:00 ENAD Polis
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig ASIL Lysi 16:00 Frenaros FC 2000
Türkiye Spor Toto Süper Lig Gaziantepspor 2 - 1 Mersin İdman Yurdu
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig Karmiotissa 16:00 EN Parekklisias
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig Adonis Idaliou 16:00 Elpida Xylofagou
Türkiye Spor Toto Süper Lig Bursaspor 0 - 0 Gençlerbirliği
Fas GNF 1 RSB Berkane 1 - 2 Wydad Fes
Guadeloupe 1.Lig Stade Lamentinois 16:00 La Gauloise
Kuveyt Federasyon Kupası Al Fehaiheel 0 - 3 Kazma
Kuveyt Federasyon Kupası Al Jahra 3 - 1 Al Tadhamon
Galler Premier Lig Llanelli 2 - 4 Airbus UK
Yunanistan Kupa 3.Tur Xanthi 1 - 1 Ethnikos Gazoros
Yunanistan Kupa 3.Tur Anagennisi Karditsas 0 - 1 Platanias
Malta Premier Lig Qormi 4 - 0 Hamrun Spartans
Portekiz 2.Lig Trofense 1 - 2 CD Feirense
Portekiz 2.Lig UD Oliveirense 0 - 0 Penafiel
Portekiz 2.Lig Freamunde 1 - 3 Naval 1 De Maio
Portekiz 2.Lig Maritimo II 1 - 3 Uniao Madeira
Portekiz 2.Lig Vitoria Guimaraes B 1 - 2 Portimonense
Portekiz 2.Lig Atletico CP 0 - 1 Tondela
San Marino Şampiyona Murata 17:00 Domagnano
San Marino Şampiyona Virtus 17:00 Cosmos
San Marino Şampiyona Juvenes / Dogana 17:00 Tre Penne
San Marino Şampiyona Cailungo 17:00 San Giovanni
Fas GNF 1 Difaa El Jadida 2 - 0 KAC Kenitra
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Nea Salamis 1 - 1 Paphos
Botsvana Premier Lig Nico United 17:00 Botswana Meat Commision
Botsvana Premier Lig Township Rollers 17:00 Notwane FC
Botsvana Premier Lig Prisons XI 17:00 Gaborone United
Botsvana Premier Lig Tafic FC 17:00 Miscellaneous
Botsvana Premier Lig Extension Gunners 17:00 Motlakase Power Dynamos
Botsvana Premier Lig Centre Chiefs 17:00 Uniao Flamengo Santos
Portekiz 2.Lig Santa Clara 1 - 1 Braga-B
Hollanda Casino Eredivisie VVV Venlo 2 - 4 Roda
Fransa 1.Lig Toulouse 2 - 0 Sochaux
İngiltere Premier Lig Chelsea 8 - 0 Aston Villa
Portekiz 2.Lig Porto II 2 - 2 Benfica B
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Olympiakos Nicosia 3 - 2 Ayia Napa
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Enosis Neon Paralimni 1 - 2 Anorthosis
Kuveyt Federasyon Kupası Al Sahel 1 - 2 Al Salmiyah
Kuveyt Federasyon Kupası Al Kuwait 0 - 1 Al Arabi
İskoçya Premier Lig Hearts 2 - 1 Dundee United
Suudi Arabistan Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Fateh 0 - 2 Al Hilal
Suudi Arabistan Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Wahda 0 - 3 Al Faisaly
Suudi Arabistan Veliaht Prens Kupası Çeyrek Final Al Quadisiya 1 - 2 Al Raed
İtalya Serie B Novara 2 - 0 Pro Vercelli
Türkiye PTT 1. Lig Karşıyaka 2 - 2 Kartalspor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Antalyaspor 2 - 1 Eskişehirspor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
Belçika Pro Lig Genk 2 - 4 Anderlecht
Yunanistan Kupa 3.Tur Panserraikos 0 - 2 PAS Giannina
Yunanistan Kupa 3.Tur Aris Saloniki 2 - 1 Kallithea
Portekiz 2.Lig Sporting Covilha 1 - 2 Desportivo Aves
Fas GNF 1 Khouribga 0 - 0 Moghreb Tetouan
İsrail Ligat Al Hapoel Beer-Sheva 0 - 0 Beitar Jerusalem
Fransa 1.Lig Marseille 1 - 0 Saint-Etienne