Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

30/12/2012 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Bursaspor - Galatasaray
Barcelona - Real Madrid

Stopstream Canlı Maç Skorları - 30/12/2012

Hazırlık Kulüpler Tigres UANL 0 - 0 Cruz Azul
Hindistan I-Lig East Bengal 3 - 0 Pailan Arrows
Hindistan I-Lig Mumbai FC 0 - 0 Dempo
Pakistan Premier Lig Karachi Electric 11:30 Pakistan Airlines
Pakistan Premier Lig Karachi Port Trust 1 - 3 Habib Bank
Türkiye Elit Akademi Ligi Trabzonspor U18 4 - 1 Antalyaspor U18
Türkiye Elit Akademi Ligi Fenerbahçe U18 5 - 0 Ankaragücü U18
Türkiye Elit Akademi Ligi Karabükspor U18 1 - 2 Bucaspor U18
Türkiye Elit Akademi Ligi Ankaraspor U18 3 - 3 Dardanelspor U18
Türkiye Elit Akademi Ligi İstanbul BB U18 1 - 0 Samsunspor U18
Türkiye Elit Akademi Ligi Eskişehirspor U18 2 - 0 Gençlerbirliği U18
Hindistan I-Lig Salgaocar 4 - 0 Air India
İran Persian Gulf Ligi Fajr Sepasi 0 - 2 Persepolis Tehran
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Genç Murat Spor 0 - 3 Erganispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Muşovası 2 - 1 Gercüş Bağlarspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Dersimspor 1 - 0 Diyarbakır Kayapınar
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Van DSİ 2 - 1 Tatvan Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Sarıkamış Esnafspor 0 - 0 Yakutiye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Araklıspor 0 - 1 Patnos Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Ardahanspor 1 - 2 Çayelispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Erzincanspor 2 - 0 Kelkit Hürriyetspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Kalkanderespor 2 - 1 Iğdır Üniversitesi
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Bayburt İl Özel İdare 2 - 0 Akçaabat Sebatspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Arhavispor 2 - 1 Düzyurtspor
İran Persian Gulf Ligi Saba Qom 0 - 0 Zob Ahan
İran Persian Gulf Ligi Gohar Zagros 2 - 1 Rah Ahan Tehran
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Yeni Diyarbakırspor 2 - 0 Kurtalanspor
Portekiz 2.Lig CD Feirense 2 - 2 Santa Clara
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Suadiye Belediye 1 - 2 İncirlispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Tekirdağspor 1 - 0 Bağcılar
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Körfez Bld.Hereke Yıldız 1 - 1 Kırklareli Sanayi
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Babaeskispor 0 - 1 Edirnespor Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Çarşambaspor 1 - 1 Yomraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1930 Bafraspor 1 - 0 Öz Espiye Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Sivas İl Özel İdare 1 - 0 Fatsa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Selçuklu Belediyespor 0 - 1 Toroslar Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Ayancıkspor 3 - 2 Erbaa Güreş İhtisas
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Adana Gençlerbirliği 0 - 2 68 Yeni Aksarayspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Ordu Altaş Soyaspor 0 - 0 Zara Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Çatalhüyük Çumra Bld 1 - 0 Kocasinan Şimşek
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Bulancak Belediye 1 - 0 Atakum Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Nevşehir Spor Gençlik 0 - 0 Niğde Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Trabzon İdmangücü 0 - 1 Yeni Amasyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kayseri Yolspor 1 - 1 Akdeniz Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Karaman Belediyespor 2 - 1 Pozantıspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Mersin BŞBld MESKİ 1 - 3 Ceyhanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Beyköy Belediyespor 2 - 0 Çatalcaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup AS Akyazı 1 - 1 Eskişehir Sağlıkspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Eskişehir Demirspor 2 - 3 Kütahyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Kestel Belediyespor 1 - 1 Beykozspor 1908
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Gönen Belediyespor 1 - 0 Vefa
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Altınova Belediyespor 1 - 1 Bursa Yenişehir Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Mudanyaspor 2 - 1 Armutlu Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bozcaadaspor 1 - 7 Bigaspor
İtalya Serie B Reggina 0 - 3 Empoli
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Muratpaşa Belediyespor 1 - 1 Çiğli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Manavgat Belediyespor 0 - 1 Muğlaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Yeşilova 0 - 2 Sarayköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Isparta Gönenspor 0 - 2 Bucak Bld.Oğuzhanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bodrum Bld Bodrumspor 1 - 1 Kepez Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Kızılcabölükspor 1 - 2 Bozyaka Yeşiltepe
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Didim Belediyespor 9 - 0 Uşak İl Özel İdare
İran Persian Gulf Ligi Sanat Naft 1 - 1 Malavan Bandar-Anzali
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Manisa İl Özel İdaresi 1 - 2 Sökespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Emirdağspor 2 - 2 Çine Madranspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İscehisarspor 0 - 4 Balçova Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Manisa Belediyespor 10 - 1 Afyonkarahisarspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İzmirspor 1 - 1 Salihli Belediyespor
İran Persian Gulf Ligi Sepahan Esfahan 0 - 1 Foolad Khuzestan
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Kozluspor 2 - 2 Ostimspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Sincan Belediyespor 6 - 1 Eskipazar Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Bartınspor 1 - 0 MKE Kırıkkalespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Yahşihanspor 0 - 0 Sorgun Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Geredespor 2 - 1 Akyurt Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Ankara Adliyespor 1 - 1 Zonguldak Kömürspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Tosya Belediyespor 1 - 1 İskilip Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Payas Belediye 1975 3 - 0 Elazığ İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Malatya İl Özel İdare 1 - 0 Kilis Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Şahinbey Belediyespor 1 - 0 K.Maraş Beyoğluspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Siverek Belediyespor 1 - 0 Birecik Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Elbistan Belediyespor 0 - 1 Şehit Kamil Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Adıyaman Belediyespor 1 - 2 44 Malatyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Yurtbaşı Belediyespor 1 - 2 Kadirlispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Sultanbeyli Belediyespor 2 - 0 Çerkezköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Sultangazispor 3 - 1 Lüleburgazspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Tuzlaspor 3 - 0 İzmit Ç.Plajyoluspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kütahya Dumlupınar Ünv. 1 - 4 Çıksalınspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Küçükçekmece 0 - 3 Ayvalıkgücü Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Büyükçekmecespor 0 - 0 Balıkesir Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Uşak Belediyespor 0 - 0 İzmir İl Özel İdaresi
Lübnan Premier Lig Al Akhaa Al Ahli 1 - 1 Shabab Al Sahel
Lübnan Premier Lig Al Ahed 3 - 0 Racing
Lübnan Premier Lig Salam Sour 1 - 3 Shabab Al Ghazieh
Lübnan Premier Lig Al Ansar 0 - 0 Al Nejmeh
İngiltere Premier Lig Everton 1 - 2 Chelsea
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Killymoon Rangers 16:00 Moyola Park
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Ballyclare Comrades 16:00 Chimney Corner
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Banbridge Town 16:00 Armagh City
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Wakehurst 16:00 Portstewart
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Sport & Leisure Swifts 16:00 Knockbreda
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Ballymoney United 16:00 Glebe Rangers
İtalya Serie B Ascoli 1 - 1 Varese
İtalya Serie B Brescia 5 - 0 Crotone
İtalya Serie B Cittadella 1 - 1 Bari
İtalya Serie B Vicenza 2 - 3 Spezia
İtalya Serie B Virtus Lanciano 2 - 1 Padova
İtalya Serie B Ternana 4 - 2 Pro Vercelli
İtalya Serie B Livorno 2 - 2 Juve Stabia
İtalya Serie B Novara 2 - 0 Grosseto
İtalya Serie B Sassuolo 5 - 0 Cesena
Fas GNF 1 CODM Meknes 0 - 0 Raja Beni Mellal
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Bangor FC 16:00 Ards FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Newry City FC Warrenpoint Town Ertelendi
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Limavady United 16:00 Institute FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Harland & Wolff Welders 16:00 Dundela
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Tobermore United 16:00 Dergview FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Coagh United 16:00 Loughgall FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Larne FC 16:00 Carrick Rangers
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup A Vitoria Setubal 3 - 1 Nacional Madeira
Portekiz 2.Lig Braga-B 1 - 1 Porto II
Portekiz 2.Lig Leixoes 3 - 0 UD Oliveirense
İskoçya Premier Lig Dundee United 3 - 4 St. Mirren
Fas GNF 1 Raja Casablanca 3 - 2 RSB Berkane
Fas GNF 2 Tihad Casablanca 17:30 Racing De Casablanca
Fas GNF 2 Olympique Marrakech 17:30 USM Oujda
Fas GNF 2 Temara 17:30 JSM Laayoune
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup B Beira Mar 2 - 2 Vitoria Guimaraes
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup C Pacos Ferreira 2 - 0 Maritimo
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup D Academica 0 - 0 Olhanense
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup D Moreirense 1 - 1 Benfica
İngiltere Premier Lig Queens P.R. 0 - 3 Liverpool
Fas GNF 1 Olympic Safi 1 - 3 Chabab Rif Hoceima
İtalya Serie B Hellas Verona 3 - 1 Modena
Portekiz 2.Lig Uniao Madeira 1 - 1 Arouca
Fas GNF 1 KAC Kenitra 0 - 1 FUS Rabat
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Grup A Estoril 2 - 2 Porto
İsrail Ligat Al Maccabi Tel Aviv 6 - 2 Hapoel Haifa