Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

05/01/2013 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Barcelona - Athletic Bilbao
Sevilla - Granada
Rayo Vallecano - Real Betis
Çaykur Rizespor - Torku Konyaspor
Beşiktaş - Fenerbahçe

Stopstream Canlı Maç Skorları - 05/01/2013

Hong Kong Senior Shield Yarı Final Citizen AA 0 - 0 South China
Avustralya A-Lig Newcastle Jets 0 - 0 Adelaide United
Hindistan I-Lig ONGC 3 - 0 Pailan Arrows
Hindistan I-Lig United Sikkim 1 - 2 Pune FC
Avustralya A-Lig Melbourne Victory 2 - 0 Wellington Phoenix
Pakistan Premier Lig Afghan FC 11:30 Wohaib FC
Hindistan I-Lig Salgaocar 1 - 4 East Bengal
Avustralya A-Lig Perth Glory 2 - 2 Sydney
Moritanya Premier Lig ASC Police 13:00 Tevragh-Zeina
Moritanya Premier Lig Assaba 13:00 Concorde
Moritanya Premier Lig Imraguens 13:00 Ksar
Moritanya Premier Lig Kedia 13:00 Cansado
Moritanya Premier Lig Legwareb Trarza 13:00 El Ahmedi
İran Persian Gulf Ligi Saipa Karaj 1 - 1 Foolad Khuzestan
İran Persian Gulf Ligi Paykan Qazvin Damash Gilan Ertelendi
İran Persian Gulf Ligi Mes Kerman FC 1 - 3 Tractor Sazi Tabriz
İran Persian Gulf Ligi Aluminium Hormozgan 0 - 0 Naft Tehran FC
İngiltere FA Cup 3. Tur Brighton & Hove Albion 2 - 0 Newcastle United
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig AEL Limassol 3 - 2 Apollon Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Akritas 1 - 0 AE Zakakiou
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig PAEEK 2 - 1 AE Kouklion
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Ethnikos Assias 0 - 1 N&S Erimis
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Omonia Aradippou 1 - 1 Aris Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Onisilos 1 - 1 Anagennisi Deryneia
Malta Premier Lig Hamrun Spartans 0 - 1 Melita
Hazırlık Kulüpler Babelsberg 0 - 1 Berliner AK
Hazırlık Kulüpler Emmen 0 - 2 Meppen
Hindistan I-Lig Air India 1 - 1 Sporting Club de Goa
Fransa Kupa 9.Tur Consolat Marseille 1 - 1 Moulins
Fas GNF 1 RSB Berkane 1 - 0 Olympic Safi
Afrika Uluslar Şampiyonası Ön Eleme Eritre Etiyopya
Fransa Kupa 9.Tur Belfort 1 - 3 Le Havre
Fransa Kupa 9.Tur Le Mans 1 - 2 Le Poire Sur Vie
İran Persian Gulf Ligi Zob Ahan 0 - 0 Esteghlal Tehran
Galler Premier Lig Connahs Quay 1 - 1 Carmarthen Town
Galler Premier Lig Aberystwyth Town 4 - 1 Prestatyn Town
Galler Premier Lig Port Talbot Town 2 - 1 Bala Town
Galler Premier Lig Llanelli 2 - 2 Bangor City
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Isparta İl Özel İdare 2 - 3 Bodrum Bld Bodrumspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bucak Bld.Oğuzhanspor Denizli Konakspor
İngiltere Non League Premier Güney Hemel Hempstead Town 5 - 2 Kettering Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Crystal Palace 0 - 0 Stoke City
İngiltere FA Cup 3. Tur Tottenham 3 - 0 Coventry City
İngiltere FA Cup 3. Tur Wigan Athletic 1 - 1 AFC Bournemouth
İngiltere FA Cup 3. Tur Fulham 1 - 1 Blackpool
İngiltere FA Cup 3. Tur Aston Villa 2 - 1 Ipswich Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Charlton Athletic 0 - 1 Huddersfield Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Macclesfield Town 2 - 1 Cardiff City
İngiltere Non League Premier Güney Weymouth 0 - 0 Chippenham Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Barnsley 1 - 0 Burnley
İngiltere Non League Premier Güney Cambridge City 2 - 1 St. Albans City
İngiltere FA Cup 3. Tur Manchester City 3 - 0 Watford
İngiltere Non League Premier Güney Banbury United 1 - 2 Barwell
İngiltere FA Cup 3. Tur Leicester City 2 - 0 Burton Albion
İngiltere FA Cup 3. Tur Millwall 1 - 0 Preston North End
İngiltere FA Cup 3. Tur Derby County 5 - 0 Tranmere Rovers
İngiltere Non League Premier Güney Stourbridge 1 - 1 Leamington
İngiltere FA Cup 3. Tur Crawley Town 1 - 3 Reading
İngiltere Non League Premier Güney Frome Town 1 - 1 Bashley
İngiltere FA Cup 3. Tur Aldershot Town 3 - 1 Rotherham United
İngiltere Non League Premier Güney Bedford Town 0 - 0 Arlesey Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Middlesbrough 4 - 1 Hastings United
İngiltere FA Cup 3. Tur Oxford United 0 - 3 Sheffield United
İngiltere Non League Premier Güney Chesham United 6 - 0 AFC Totton
İngiltere FA Cup 3. Tur Southampton 1 - 5 Chelsea
İngiltere Conference Kuzey Bradford Park Avenue 0 - 0 Chester
İngiltere Non League Premier Güney Gosport Borough 2 - 0 Bideford
İngiltere FA Cup 3. Tur Queens P.R. 1 - 1 West Bromwich
İngiltere Conference Kuzey Corby Town 0 - 0 Histon
İngiltere FA Cup 3. Tur Peterborough United 0 - 3 Norwich City
İngiltere Conference Kuzey Altrincham 3 - 0 Harrogate Town
İngiltere FA Cup 3. Tur Bolton Wanderers 2 - 2 Sunderland
İngiltere Conference Kuzey Workington 1 - 1 Boston United
İngiltere FA Cup 3. Tur Nottingham Forest 2 - 3 Oldham Athletic
İngiltere Conference Kuzey Gainsborough Trinity 1 - 1 Solihull Moors
İngiltere FA Cup 3. Tur Hull City 1 - 1 Leyton Orient
İngiltere Conference Kuzey Oxford City 1 - 1 Vauxhall Motors
İngiltere FA Cup 3. Tur Blackburn Rovers 2 - 0 Bristol City
İngiltere Conference Kuzey Colwyn Bay 0 - 3 Worcester City
İngiltere FA Cup 3. Tur Leeds United 1 - 1 Birmingham City
İskoçya 2.Lig East Fife 2 - 0 Albion Rovers
İngiltere Conference Kuzey Bishops Stortford 2 - 5 Guiseley
İngiltere FA Cup 3. Tur Southend United 2 - 2 Brentford
İskoçya 2.Lig Queen of the South 5 - 1 Arbroath
İngiltere Conference Kuzey Hinckley United 0 - 3 Stalybridge Celtic
İngiltere FA Cup 3. Tur Luton Town 1 - 0 Wolverhampton
İskoçya 2.Lig Stenhousemuir 2 - 0 Forfar Athletic
İngiltere FA Cup 3. Tur Sheffield Wednesday 0 - 0 Milton Keynes Dons
İskoçya 2.Lig Brechin City 3 - 2 Alloa Athletic
İngiltere Conference Kuzey Droylsden 0 - 3 Brackley Town
İskoçya 2.Lig Stranraer 0 - 1 Ayr United
Kuzey İrlanda Premier Lig Glenavon FC 2 - 3 Crusaders FC
Kuzey İrlanda Premier Lig Dungannon Swifts 1 - 0 Lisburn Distillery
Kuzey İrlanda Premier Lig Portadown FC 1 - 0 Donegal Celtic
İngiltere Conference Güney Bromley 3 - 1 Eastleigh
Kuzey İrlanda Premier Lig Linfield FC 5 - 2 Coleraine FC
İngiltere Conference Güney Dover Athletic 0 - 1 Staines Town
İngiltere Conference Güney Boreham Wood 2 - 1 Eastbourne Borough
İngiltere Conference Güney Basingstoke Town 2 - 1 Bath City
Malta Premier Lig Valletta 4 - 1 Hibernians FC
İngiltere Conference Güney Salisbury City 1 - 0 Sutton United
İngiltere Conference Güney Dorchester Town 2 - 2 Hayes & Yeading
İngiltere Conference Güney Havant & Waterlooville 5 - 2 AFC Hornchurch
İngiltere Conference Güney Welling United 4 - 3 Truro City
İngiltere Conference Güney Weston-super-Mare 2 - 0 Tonbridge Angels
İngiltere Conference Güney Maidenhead United 2 - 1 Chelmsford City
İngiltere Conference AFC Telford United 1 - 3 Southport
İngiltere Conference Alfreton Town 3 - 2 Dartford
İngiltere Conference Tamworth 1 - 4 Braintree Town
İngiltere Conference Ebbsfleet United 1 - 1 Lincoln City
İngiltere Conference Kidderminster Harriers 2 - 0 Barrow
İsrail Ligat Al Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Ironi Ramat HaSharon
İngiltere Conference Hyde 0 - 1 Forest Green Rovers
İngiltere Conference Grimsby Town 1 - 1 Hereford United
İngiltere Conference Cambridge United 4 - 1 Stockport County
Portekiz 2.Lig Sporting Lisbon-B 2 - 2 Penafiel
İngiltere Non League Premier Kuzey Grantham Town 0 - 2 Ashton United
İngiltere Non League Premier Kuzey Frickley Athletic 3 - 3 Rushall Olympic
İngiltere Non League Premier Kuzey Marine 2 - 5 Whitby Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Eastwood Town 1 - 2 Stocksbridge Park Steels
İngiltere Non League Premier Kuzey North Ferriby United 3 - 2 Kendal Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Hednesford Town 3 - 1 Chorley
İngiltere Non League Premier Kuzey Witton Albion 2 - 2 Ilkeston Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Blyth Spartans 2 - 1 Matlock Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Nantwich Town 2 - 3 United of Manchester
İngiltere Non League Premier Kuzey Stafford Rangers 1 - 1 Worksop Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Buxton 1 - 0 AFC Fylde
İsrail Liga Leumit Maccabi Herzliya 3 - 0 Hapoel Nazareth Illit
İngiltere 1.Lig Crewe Alexandra 1 - 2 Stevenage
İngiltere Non League Premier Isthmian Concord Rangers 2 - 1 Margate
İngiltere Non League Premier Isthmian Whitehawk 5 - 4 Canvey Island
İskoçya 1.Lig Raith Rovers 2 - 0 Airdrie United
İngiltere Non League Premier Isthmian Leiston 0 - 0 Bury Town
İngiltere 1.Lig Doncaster Rovers 1 - 0 Colchester United
İskoçya 1.Lig Dumbarton 0 - 1 Dunfermline Athletic
İskoçya 1.Lig Cowdenbeath 1 - 1 Greenock Morton
İngiltere Non League Premier Isthmian Harrow Borough 1 - 2 Wingate & Finchley
İngiltere 1.Lig Scunthorpe United 0 - 0 Shrewsbury Town
İskoçya 1.Lig Livingston 2 - 2 Partick Thistle
İskoçya 1.Lig Hamilton 1 - 1 Falkirk
İngiltere 1.Lig Swindon Town 4 - 0 Carlisle United
İngiltere Non League Premier Isthmian East Thurrock United 2 - 0 Enfield Town
İngiltere Non League Premier Isthmian Bognor Regis Town 2 - 1 Carshalton Athletic
İngiltere Non League Premier Isthmian Kingstonian 2 - 0 Wealdstone
İngiltere 2.Lig Barnet 2 - 0 Bradford City
İngiltere 2.Lig Bristol Rovers 0 - 2 Gillingham
İngiltere 2.Lig Port Vale 4 - 0 Plymouth Argyle
İngiltere 2.Lig Rochdale 0 - 1 AFC Wimbledon
İngiltere 2.Lig Accrington Stanley 0 - 2 Dagenham & Redbridge
İngiltere 2.Lig York City 1 - 2 Exeter City
İngiltere 2.Lig Northampton Town 3 - 1 Fleetwood Town
İngiltere 2.Lig Wycombe Wanderers 2 - 1 Chesterfield
İspanya Primera Lig Levante 3 - 1 Athletic Bilbao
Fas GNF 1 Raja Beni Mellal 1 - 1 KAC Kenitra
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Ayia Napa 1 - 2 Nea Salamis
İskoçya 3.Lig Rangers FC 1 - 1 Elgin City
İskoçya 3.Lig Stirling Albion 2 - 3 Queen`s Park
İskoçya 3.Lig Clyde 2 - 3 Annan Athletic
İskoçya 3.Lig Berwick Rangers 2 - 0 East Stirlingshire
İskoçya 3.Lig Peterhead 0 - 1 Montrose
Yunanistan Süper Lig Asteras Tripolis 3 - 1 AEK Atina
Yunanistan Süper Lig Platanias 1 - 1 PAS Giannina
Galler Premier Lig Newtown 1 - 1 The New Saints
İngiltere Non League Premier Isthmian Lewes 2 - 2 Hampton & Richmond
Hazırlık Kulüpler Fortuna Düsseldorf 0 - 3 Mainz 05
İsrail Ligat Al Hapoel Ramat Gan 2 - 1 Bnei Sakhnin
İsrail Ligat Al Hapoel Beer-Sheva 1 - 3 Maccabi Netanya
İsrail Ligat Al Hapoel Haifa 2 - 1 Bnei Yehuda
Yunanistan Futbol Ligi Niki Volos 3 - 0 Panaitolikos
Fransa Kupa 9.Tur Savigneux Montbrison 1 - 1 Venissieux
Portekiz Premier Lig Rio Ave 0 - 1 Olhanense
Portekiz Premier Lig Gil Vicente 0 - 0 Vitoria Guimaraes
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Ethnikos Achnas 1 - 1 Olympiakos Nicosia
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Paphos 0 - 1 Enosis Neon Paralimni
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Anorthosis 3 - 0 Doxa
Asya Körfez Kupası 1.Tur Grup A Bahreyn 0 - 0 Umman
İtalya Serie A Catania 0 - 0 Torino
İspanya 2.Lig Recreativo Huelva 1 - 1 Sporting Gijon
İspanya 2.Lig Racing Santander 2 - 1 Ponferradina
İspanya 2.Lig Villarreal 1 - 3 Barcelona II
Fransa Kupa 9.Tur Amiens AC 1 - 1 Evian TG
Fransa Kupa 9.Tur Amneville 1 - 2 Raon-LEtape
Fransa Kupa 9.Tur ES Thaonnaise 0 - 1 Sochaux
Fransa Kupa 9.Tur Montceau 0 - 1 Troyes
Fransa Kupa 9.Tur Stade Bordelais 1 - 0 Carquefou
Fransa Kupa 9.Tur Drouais Dreux 1 - 5 Nancy
Fransa Kupa 9.Tur Chauray 1 - 5 Lorient
Fransa Kupa 9.Tur Rouen 1 - 1 Ajaccio
Fransa Kupa 9.Tur Boulogne 0 - 1 Toulouse
Fransa Kupa 9.Tur Saint Malo 1 - 1 USSA Vertou
İspanya Primera Lig Granada 1 - 2 Valencia
İngiltere FA Cup 3. Tur West Ham United 2 - 2 Manchester United
Yunanistan Süper Lig Panathinaikos 1 - 2 Levadiakos
İsrail Ligat Al Hapoel Acre 2 - 3 Beitar Jerusalem
Fransa Kupa 9.Tur Plabennec 1 - 0 Reims
Portekiz Premier Lig Academica 4 - 2 Vitoria Setubal
Portekiz Premier Lig Sporting Lisbon 0 - 1 Pacos Ferreira
Asya Körfez Kupası 1.Tur Grup A Katar 1 - 3 Birleşik Arap Emirlikleri
Belçika 2.Lig Sint-Truiden 2 - 0 Oudenaarde
Belçika 2.Lig Westerlo 3 - 0 White Star Woluwe
Belçika 2.Lig Royal Antwerp 0 - 1 Dessel Sport
Belçika 2.Lig Tubize 2 - 1 Heist
Belçika 2.Lig FC Brussels 1 - 1 Vise
İspanya 2.Lig Alcorcon 3 - 2 Real Madrid II
İspanya Primera Lig Deportivo La Coruna 1 - 0 Malaga
Fas GNF 1 Khouribga 3 - 1 CODM Meknes
İtalya Serie A Lazio Cagliari İkinci yarı
Fransa Kupa 9.Tur Lille 3 - 2 Nimes
Portekiz Premier Lig Porto Nacional Madeira İkinci yarı
İspanya Primera Lig Sevilla 0 - 0 Osasuna İlk yarı