• Süperlig Puan Durumu

  • 20/05/2013 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
    Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
    Tottenham - Partizan Belgrade
    Asteras Tripolis - Beşiktaş
    Feyenoord - Sevilla
    Trabzonspor - Metalist Kharkiv

    Stopstream Canlı Maç Skorları - 20/05/2013

    Magenta 08:00 Thio Sport
    Mont-Dore 08:00 As Wetr
    Hienghene Sport 08:00 Tiga Sport
    Canberra FC 10:00 Cooma Tigers
    AIS Canberra 10:00 Woden Valley
    Canberra City 10:00 Monaro Panthers
    National Defense Ministry 10:00 Naga Corp
    Senate Secretariat 10:00 Boeung Ket
    Build Bright United 10:00 Senate Secretariat
    Kirivong Sok Sen Chey 10:00 Preah Khan Reach
    Taroona 10:00 Olympia Warriors
    University Of Tasmania 10:00 Tilford Zebras
    Clarence United 10:00 Glenorchy Knights
    South Hobart Reserve 10:00 Kingborough Lions
    New Town Eagles 10:00 BeachSide
    Nelson Eastern Suburbs 10:00 NTC Tazmania
    Weston Bears 10:00 Lake Macquarie
    Broadmeadow Magic 10:00 Newcastle Jets U21
    Edgeworth Eagles 10:00 Hamilton Olympic
    Charlestown City Blues 10:00 Valentine Phoenix
    Prospect Knights 10:00 Launceston United
    Riverside Olympic 10:00 Launceston FC
    Burnie United 10:00 Northern Rangers
    Ulverstone 10:00 Somerset
    Lam Ieng 11:00 Lam Pak
    Windsor Arch 11:00 Policia
    Kei Lun 11:00 Makao U21
    Casa Do Benfica 11:00 Monte Carlo
    CPK 11:00 Kuan Tai
    Ahal 13:00 Aşgabat
    Şagadam 13:00 Talyp Sporty
    Altyn Asyr 13:00 Daşoguz
    Petrotrest 0 - 3 Rotor Volgograd
    Manaw Myay 13:00 Yadanarbon
    Kanbawza 13:00 Rakhine United
    Nay Pyi Taw 13:00 Southern Myanmar
    Magway 13:00 Zwekapin United
    Yangon United 13:00 Okkthar United
    Ayeyawady United 13:00 Zeyar Shwe Myay
    FC Roskilde 2 - 1 Svebolle
    Thisted 2 - 2 Ringkobing IF
    Skanderborg 0 - 3 Naesby
    Vejle-Kolding 2 - 0 HB Koge
    Viborg FC Fyn
    Oberneuland Schwarz-Weiss Rehden Ertelendi
    Ostsiden IL Sellebakk 2 - 0 Skarbovik IF Aalesund
    NAPSA Stars 15:00 Zanaco
    Kabwe Warriors 15:00 Lime Hotspurs
    ZESCO United 15:00 Kalulushi Modern Stars
    Red Arrows 15:00 Roan United
    Konkola Blades 15:00 Green Buffaloes
    Power Dynamos 15:00 Forest Rangers
    Nkwazi 15:00 Konkola Mine Police
    Nchanga Rangers 15:00 Nkana
    Meshakhte 15:00 Gagra
    Betlemi Keda 15:00 Sasco Tbilisi
    Chiatura 15:00 Sulori Vani
    Skuri Tsalenjikha 15:00 Dinamo Tbilisi II
    Imereti 15:00 Guria Lantschuchti
    Samgurali 15:00 Lokomotiv Tbilisi
    Mertskhali 15:00 Shukura Kobuleti
    Liakhvi 15:00 Spartak Tskhinvali
    Adeli 15:00 Chkherimela
    Spartak Tskhinvali 4 - 0 Adeli
    Hwange 15:00 Triple B
    Buffaloes 15:00 Black Mambas
    Motor Action 15:00 Shabanie Mine
    Black Rhinos 15:00 Chicken Inn
    Harare City 15:00 Triangle
    CAPS United 15:00 Dynamos
    Monomotapa United 15:00 Platinum
    Highlanders 15:00 How Mine
    Al Shaab Ibb 0 - 0 Al Wahda Sanaa
    Goslarer SC 4 - 2 Cloppenburg
    Erzin Belediyespor 0 - 0 Karayılan Belediyespor
    Bronshoj 2 - 2 Fredericia
    Hjorring 0 - 0 Vestsjaelland
    AB Cobenhagen 4 - 2 Lyngby
    Hobro 3 - 4 Skive IK
    Vindbjart 1 - 1 Asane
    Neftçala 15:30 Shamkir
    Shahdagh 15:30 Ağsu
    Taraggi 15:30 Energetik Mingechaur
    Qala 15:30 Lokomotiv-Bileceri
    MOIK 15:30 Bakili
    Dragons De LOueme 16:00 Seme-Krake
    Saint Eloi Lupopo 16:00 Elima
    Muungano 16:00 V.Club
    Motema Pembe 16:00 Don Bosco
    US Baie-Mahaut 16:00 La Gauloise
    AJSS 16:00 Phare Du Canal
    Siroco Les Abymes 16:00 USR Sainte-Rose
    OFK Devnya 16:00 Benkovski Byala
    Veliki Preslav 16:00 Dobrudzha Dobrich
    FK Ariston Ruse 16:00 Belitsa
    Kaposvari Rakoczi FC II 16:00 Soproni VSE
    BKV Elore 16:00 Puskas FC
    Veszprem 16:00 Bajai
    Ajka 16:00 Szombathelyi Haladas II
    Tatabanya 16:00 Györi ETO II
    Gyirmot 16:00 Paksi SE II
    Szigetszentmiklos 16:00 Kozarmisleny
    Zalaegerszegi TE 16:00 Csakvari TK
    Cegled 16:00 Ferencvaros II
    Putnok VSE 16:00 Mezokövesd-Zsory
    Debrecen II 16:00 Bekescsaba
    Oroshaza 16:00 Vasas Budapest
    Budapest Honved II 16:00 Nyiregyhaza Spartacus
    Dunakanyar-Vac 16:00 Szolnoki MAV
    Balmazujvaros 16:00 Kazincbarcika
    Ujpest II 16:00 Szeged 2011
    Asker 5 - 1 SK Traeff
    Sozopol 16:00 Rozova Dolina Kazanlak
    Zagorets Nova Zagora 16:00 Brestnik 1948
    Centre Chiefs 16:00 Botswana Meat Commision
    Levski 2004 Karlovo 16:00 Haskovo
    Master Burgas 16:00 Spartak Plovdiv
    Botswana Meat Commision Miscellaneous Ertelendi
    Pantheres 16:00 Mogas 90
    Dragons De LOueme 16:00 JA Du Plateau
    Seme-Krake 16:00 Buffles De Borgou
    Akanke Soleil Ertelendi
    Adjobi 16:00 Tonnerre DAbomey
    AS Police 16:00 Port Autonome
    Septemvri Simitli 16:00 Pirin Blagoevgrad II
    Avrankou Omnisport 16:00 ASOS
    Spartak 1919 Pleven 16:00 Kaliakra Kavarna
    Chavdar Etropole 16:00 Svetkavitsa Targovishte
    Pirin Razlog 16:00 Rakovski 2011
    Shumen 2010 16:00 Vidima Rakovski
    Sliven 16:00 Neftohimik
    Lyubimets 2007 16:00 Spartak Varna
    Turan Tovuz 2 - 1 Sumgayet
    AZAL PFK 4 - 0 Kapaz Ganja
    Verzej 16:00 Store
    Lokomotiv Mezdra 16:00 OFK Levski 2007
    Notodden 5 - 0 Algard
    Thika United 16:00 Mathare United
    Gor Mahia 16:00 Nairobi City Stars
    SoNy Sugar 16:00 Western Stima
    Sher Karuturi 16:00 Bandari
    Homeboyz 16:00 KCB
    Leopards 16:00 Ulinzi Stars
    Tusker 16:00 Chemelil
    Sofapaka 16:00 Muhoroni Youth
    Stabaek 1 - 0 Ullensaker / Kisa
    IK Start 0 - 6 Stromsgodset
    Forbach 17:00 Illzach Modenheim
    ES Thaonnaise 17:00 St.Pryve St.Hilaire
    Saint Louis Neuweg 17:00 Colmar II
    Troyes II 17:00 Jarville
    Muhanga 17:00 Kiyovu Sports
    Schiltigheim 17:00 RC Epernay Champagne
    La Jeunesse 17:00 APR
    AS Kigali 17:00 Marines
    Espoir 17:00 Mukura
    Etincelles 17:00 Isonga
    Drina HE Visegrad 17:00 Sloboda Novi Grad
    Amagaju 17:00 Police FC
    Modrica 17:00 Podrinje Janja
    Musanze 17:00 Rayon Sports
    Sutjeska Foca 17:00 FK Borac Samac
    Mladost Velika Obarska 17:00 Sloboda Mrkonjic Grad
    FK Ljubic Prnjavor 17:00 Drina Zvornik
    Chibuto 17:00 Maxaquene
    Ferroviario Beira 17:00 Ferroviario Nampula
    HCB Songo 17:00 Chingale De Tete
    Matchedje 17:00 Vilankulo
    Textil De Pungue 17:00 Ferroviario Maputo
    Desportivo De Nacala 17:00 Estrela Vermelha Da Beira
    Saint-Alban 17:00 Aurillac FC Auvergne
    Lormont 17:00 Les Genets DAnglet
    Nimes II 17:00 Toulouse II
    Olympique Ngor 17:00 Jaraaf
    Sete 17:00 Bergerac
    Douanes 17:00 Diambars
    Muret 17:00 Narbonne
    Viktorie Jirny 17:00 Sokol Lhota Pod Libcany
    Casa Sport 17:00 US Ouakam
    Auch 17:00 Balma
    Letohrad 17:00 Holice
    Guediawaye FC 17:00 DUC
    Villenave 17:00 Montpellier II
    Jiskra Mseno 17:00 FK Pardubice II
    Yeggo 17:00 Goree
    Nova Paka 17:00 Semily
    Toure Kounda 17:00 CSS
    Pencin-Turnov 17:00 Dobrovice
    La Linguere 17:00 Pikine
    Jiskra Usti Nad Orlici 17:00 Nachod Destne
    Port Autonome 17:00 Niarry Tally
    Cidlina Novy Bydzov 17:00 Svitavy
    First Vienna II 17:00 Fortuna 05
    Sparta Kutna Hora 17:00 Dvur Kralove
    Columbia Floridsdorf 17:00 Admira Landhaus
    Stadlau 17:00 Slovan HAC
    Team Wiener Linien 17:00 Wiener Viktoria
    Gersthofer SV 17:00 Donau
    OKS 17:00 Hedensted
    Favoritner AC 17:00 NAC
    Ringsted 17:00 Dollefjelde-Musse
    Wilrijk 17:00 Mariekerke
    Austria XIII 17:00 Gerasdorf Stammersdorf
    Nakskov 17:00 Naesby II
    Donaufeld Wien 17:00 Post SV Wien
    Greve 17:00 Marstal / Rise
    Sint-Job 17:00 Antonia
    Naestved II 17:00 SC Egedal
    Horovicko 17:00 Doubravka
    Frem Sakskobing 17:00 Gentofte Vangede IF
    Slavoj Cesky Krumlov 17:00 Tachov
    B 73 Slagelse 17:00 Aarup
    Rokycany 17:00 Malse Roudne
    Stechovice 17:00 Aritma Praha
    Spartak Chrast 17:00 Milevsko
    Nove Straseci 17:00 Taborsko II
    Predni Kopanina 17:00 Sokol Cizova
    Admira Praha 17:00 Benesov
    Bad Schallerbach 17:00 Sierning
    Wels 17:00 Grün Weiss Micheldorf
    Lens II 17:00 Poissy
    Bad Ischl 17:00 Grieskirchen
    Roye-Noyon 17:00 Calvi
    Dietach 17:00 Donau Linz
    Valenciennes II 17:00 Dunkerque
    Gmunden 17:00 SK Vorwarts Steyr
    Villemomble Sports 17:00 Amneville
    Sloga Doboj 17:00 Kozara Gradiska
    Beauvais 17:00 Amiens AC
    Eferding 17:00 Union Edelweiss
    Mantes 17:00 Drancy
    Aubervilliers 17:00 Metz II
    AM Neiges Le Havre 17:00 Evry
    Sokol Tasovice 17:00 Napajedla
    Compiegne 17:00 Chambly
    Paris II 17:00 Bastia II
    Lisen 17:00 Pelhrimov
    Lille II 17:00 Ivry
    Sainte-Genevieve 17:00 Sannois Saint Gratien
    Slavoj Polna 17:00 Trebic
    Lokomotiva Petrovice 17:00 Mikulovice
    Oissel 17:00 Fleury-Merogis
    Hodonin-Sardice 17:00 Tatran Brno Bohunice
    Valasske Mezirici 17:00 MFK Karvina II
    Noisy-le-Sec 17:00 Rouen II
    Bystrc Kninicky 17:00 Vrchovina
    Morkovice 17:00 Havirov
    Chartres 17:00 Senart-Moissy
    Slovacka Sparta 17:00 Viktoria Otrokovice
    Hranice 17:00 Brumov
    Racing Levallois 92 17:00 Beauvais II
    Bystrice Nad Pernstejnem 17:00 Vracov
    Novy Jicin 17:00 Mohelnice
    Velke Mezirici 17:00 Vyskov
    Sokol Liskovec 17:00 Kravare
    Sumperk 17:00 Opava II
    Prerov 17:00 Slavicin
    Mladost Gacko 17:00 Rudar Ugljevik
    Crikvenica 17:00 Halubjan Viskovo
    Nehaj 17:00 Novigrad
    Buje 17:00 Opatija
    Naprijed Hreljin 17:00 Orijent Rijeka
    Krk 17:00 Vinodol
    Rudar Labin 17:00 Jedinstvo
    Grobnican Cavle 17:00 Novalja
    NSI Runavik 3 - 0 Vikingur Gota
    Zagorje 17:00 Kranj
    Rovinj 17:00 Jadran Porec
    TB Tvoroyri 1 - 1 KI Klaksvik
    Nice II 17:00 Vaulx-en-Velin FC
    Kamnik 17:00 MND Tabor Sezana
    07 Vestur Sorvagur 0 - 2 EB Streymur
    Frejus St-Raphael II 17:00 Andrezieux
    Tolmin 17:00 Rudar Trbovlje
    B36 Torshavn 3 - 3 HB Torshavn
    Olympique Marseille II 17:00 Aubagne
    Bilje 17:00 Ivancna Gorica
    Borgo 17:00 Corte
    Jadran Dekani 17:00 Adria
    Brda 17:00 Ankaran Hrvatini
    Agde 17:00 Grasse
    MNK Izola Ilirska Bistrica Ertelendi
    Feurs 17:00 LAS Toulon
    Basel 1 - 1 Grasshoppers
    Enyimba Aba 17:00 Bayelsa United
    Eidsvold TF 2 - 2 KFUM
    Nasarawa United 17:00 Akwa United
    Auxerre II 17:00 Grenoble
    Gombe United 17:00 El Kanemi Warriors
    Sarre-Union 17:00 Alfortville
    Kapfenberger SV II 17:00 Allerheiligen
    Heartland FC Owerri 17:00 Bukola Babes
    Villefranche 17:00 Jura Sud Foot
    Gratkorn 17:00 Sturm Graz II
    Warri Wolves 17:00 Kano Pillars
    Mulhouse 17:00 Belfort
    Union St. Florian 17:00 Austria Klagenfurt
    Kwara United 17:00 Dolphin Port Harcourt
    Nancy II 17:00 Moulins
    SAK Klagenfurt 17:00 Kalsdorf
    Nembe City 17:00 Wikki Tourist
    Monts Or Azergues 17:00 Raon-LEtape
    Grazer AK 17:00 Villach
    Ledoje-Smorum 17:00 Skjold
    Sharks 17:00 Sunshine Stars
    Yzeure 17:00 Lyon-Duchere
    Union Vöcklamarkt 17:00 Leoben
    Boldklubben 1903 17:00 Ballerup Skovlunde
    Kaduna United 17:00 Lobi Stars
    Strasbourg 17:00 Paris S.G. II
    Oresund 17:00 FA 2000
    Enugu Rangers 17:00 Shooting Stars
    Montceau 17:00 Sochaux II
    FC Pasching 17:00 SV Wallern
    Vanlose 17:00 Virum-Sorgenfri
    BGA 17:00 Skovshoved
    Frederikssund IK 17:00 Kastrup
    B 93 Copenhagen 17:00 Avedore IF
    La Vitreenne 17:00 Granville
    Brest II 17:00 USSA Vertou
    Retz 17:00 Mattersburg II
    Zwettl 17:00 SC Mannsdorf
    Montagnarde 17:00 Dinan-Lehon FC
    St. Peter 17:00 Ober-Grafendorf
    Stade Rennes II 17:00 Mondeville
    Wiener SK 17:00 Parndorf
    Langenrohr 17:00 Waidhofen-Thaya
    Chapelle-des-Marais 17:00 Vitre
    Ritzing 17:00 Sollenau
    Leobendorf 17:00 St. Pölten II
    Lannion FC 17:00 Saint-Colomban Locmine
    Stegersbach 17:00 Ostbahn XI
    SK Schwadorf 17:00 Ardagger
    Arras Football 17:00 Calais
    Guingamp II 17:00 Saint-Lo Manche
    Kottingbrunn 17:00 Bad Vöslau
    Sedan II 17:00 Wasquehal
    Amstetten 17:00 Schwechat
    Gaflenz 17:00 Stockerau
    Iris Club De Croix 17:00 Dieppe
    Simmeringer SC 17:00 Oberwart
    Würmla 17:00 Götzendorf
    Ailly-Sur-Somme 17:00 Avion
    Amiens SC II 17:00 Grande-Synthe
    Aulnoye 17:00 Feignies
    Branitelj Mostar 17:00 Buducnost Banovici
    Gravelines 17:00 Boulogne II
    FK Radnicki Lukavac 17:00 Iskra Bugojno
    Podgrmec 17:00 Bosna Visoko
    Vitez 17:00 Krajina Cazin
    Bizau 17:00 Rot-Weiss Rankweil
    Jedinstvo Bihac 17:00 Sloboda Tuzla
    Röthis 17:00 Fussach
    Rudar Kakanj 17:00 Krajisnik Velika Kladusa
    Khazar Lankaran 1 - 2 Revan Baki
    Nenzing 17:00 Austria Lustenau II
    Seekirchen 1945 17:00 Pinzgau Saalfelden
    NK Troglav Livno 17:00 Gorazde
    Wolfurt 17:00 Alberschwende
    Hard 17:00 Kufstein
    Capljina 17:00 Bratstvo Gracanica
    Ratia Bludenz 17:00 Egg
    Wacker Innsbruck II 17:00 USK Anif
    Höchst 17:00 Viktoria Bregenz
    Wattens 17:00 Andelsbuch
    Meiningen 17:00 Blau-Weiss Feldkirch
    Wals-Grünau 17:00 Bregenz
    Dornbirn 1913 17:00 TSV Neumarkt
    Austria Salzburg 17:00 Salzburg II
    Rheindorf Altach II 17:00 TSV St. Johann
    Martigues 17:00 Saint-Etienne II
    Beziers 17:00 Mont-De-Marsan
    Rodez Aveyron 17:00 Consolat Marseille
    Le Pontet 17:00 Tarbes
    Monaco II 17:00 Pau
    Colomiers 17:00 Albi
    Uvaly 17:00 Meteor Praha
    Banik Sous 17:00 Slavoj Zatec
    Cannes 17:00 Olympique Lyon II
    Sokol Libis 17:00 Slavoj Vysehrad
    Cesky Brod 17:00 Sokol Brozany
    Vilemov 17:00 Union Celakovice
    Touzim 17:00 Neratovice-Byskovice
    Litol 17:00 Lovosice
    Vrbovec 17:00 Lekenik
    Novy Bor 17:00 Motorlet Praha
    Trnje 17:00 Stupnik
    Bourges 17:00 SO Chambery Foot
    Samobor 17:00 Gaj Mace
    ER Novillars 17:00 Echirolles
    Tekstilac Ravnice 17:00 Strmec
    Venissieux 17:00 Evian TG II
    Vrapce Zagreb 17:00 Tresnjevka
    Clermont II 17:00 Le Puy
    Dubrava Zagreb 17:00 Maksimir Zagreb
    Pontarlier 17:00 FC Chalon Sur Saone
    Segesta 17:00 Bistra
    Louhans-Cuiseaux 17:00 Saint-Priest
    Udarnik Kurilovec 17:00 Dugo Selo
    Thiers 17:00 Cournon
    Primorac Biograd 17:00 Uskok Klis
    Val Kastel Stari 17:00 Jadran Luka Ploce
    Neretva Metkovic 17:00 Hrvace
    Zmaj Makarska 17:00 Konavljanin
    Zmaj Blato 17:00 Velebit Benkovac
    Jadran Kastel Sucurac 17:00 Kamen Ivanbegovina
    Neretvanac Opuzen 17:00 GOSK Dubrovnik
    Omis 17:00 Zagora
    Poitiers FC 17:00 Nantes II
    Chauray 17:00 RC La Fleche
    Caen II 17:00 Stade Bordelais
    Limoges 17:00 Chateauroux II
    Romorantin 17:00 Saumur
    Angers II 17:00 Cholet
    Fontenay 17:00 Avranches
    USE Avoine 17:00 Chatellerault
    Bordeaux II 17:00 Les Herbiers
    Thouars 17:00 Le Poire Sur Vie II
    Lorient II 17:00 Viry Chatillon
    Sable FC 17:00 La Suze
    Saint Malo 17:00 Trelissac
    Progresso 17:00 Kabuscorp Palanca
    Le Mans II 17:00 Concarneau
    CRD Do Libolo 17:00 Desportivo Huila
    SVA Kindberg 17:00 Lafnitz
    Plabennec 17:00 Le Havre II
    Primeiro de Maio 17:00 Santos FC de Angola
    Voitsberg 17:00 Deutschlandsberger
    Leogang 17:00 Kuchl
    Pontivy 17:00 Luçon
    CR da Caala 17:00 Aviacio ASA
    Anger 17:00 Gleisdorf
    Altenmarkt 17:00 SV Grödig II
    Sagrada Esperanca 17:00 Atletico Petro Luanda
    Heiligenkreuz 17:00 Pachern
    Puch 17:00 Berndorf
    Interclube Luanda 17:00 Petroleos de Namibe
    Zeltweg 17:00 SC Weiz
    Golling 17:00 Zell am See
    Primeiro de Agosto 17:00 Porcelana
    Liezen 17:00 Gleinstatten
    Schwarzach 17:00 Strasswalchen
    Virovitica 17:00 Polet Sveti Martin Nu Muri
    Smarjo Pri Jelsah 17:00 Beltinci
    Benfica Luanda 17:00 Onze Bravos
    Wildon 17:00 Fürstenfeld
    Union Henndorf 17:00 Hallein 04
    Mladost Zdralovi 17:00 Mladost Prelog
    Virs Bistrica 17:00 Dravograd
    Gratkorn II 17:00 Frohnleiten
    Bramberg 17:00 Hallwang
    Granicar Kotoriba 17:00 Krizevci
    Tromejnik 17:00 Zrece
    Eugendorf 17:00 Salzburger AK 1914
    Croatia Grabrovnica 17:00 NK Koprivnica
    Rakican 17:00 Carda Martjanci
    Horitschon 17:00 ASK Marz
    Podravina Ludbreg 17:00 Medimurje
    Odranci 17:00 Ljutomer
    Parndorf II 17:00 Güssing
    Ivancica 17:00 Slatina
    Verzej 17:00 Malecnik
    Neusiedl 17:00 Klingenbach
    Nedelisce 17:00 Bjelovar
    Store 17:00 Grad
    St. Margarethen 17:00 Baumgarten
    Asko Stinatz 17:00 Drassburg
    Winden 17:00 Neuberg
    Slavonija Pozega 17:00 Dakovo-Croatia
    Buchschachen 17:00 Jennersdorf
    Visnjevac 17:00 Oriolok Oriovac
    Lyseng 17:00 Kolding II
    Sigless 17:00 UFC Purbach
    Mladost Cernik 17:00 Otok
    Djursland 17:00 Lindholm
    Rapid Lienz 17:00 Ferlach
    Belisce 17:00 Granicar Zupanja
    Kolding FC 17:00 Viby IF
    Rudes 17:00 Sibenik
    Drautal 17:00 Lendorf
    Bedem 17:00 NASK Nasice
    Logstor IF 17:00 Odder
    Vinogradar 17:00 Junak
    Welzenegg 17:00 Völkermarkt
    Lipik 17:00 Olimpija Osijek
    Hobro II 17:00 Aalborg II
    Lucko Zagreb 17:00 Gorica
    Köttmannsdorf 17:00 Bleiburg
    Mladost Antin 17:00 Slavija Pleternica
    Aalborg Freja 17:00 Randers SK Freja
    HASK 17:00 Zelina
    Ruden 17:00 Treibach
    Marsonia 17:00 Bijelo Brdo
    Holstebro BK 17:00 Silkeborg II
    Primorac Stobrec 17:00 Pomorac
    Wolfsberg 17:00 WAC / St. Andra II
    Solin 17:00 Mosor
    Khimik Dzerzhinsk 1 - 0 Rus St. Petersburg
    Steinfeld 17:00 Maria Saal
    Dugopolje 17:00 Hrvatski Dragovoljac
    St. Veit 17:00 Spittal
    Radnik Sesvete 17:00 Imotski
    Spartak Kostroma 0 - 2 Volga Tver
    Mötz / Silz 17:00 Kirchbichl
    Kolsass-Weer 17:00 Matrei
    Lokomotiv Moscow II 2 - 2 Dnepr Smolensk
    Reutte 17:00 Fügen
    Union Innsbruck 17:00 Kitzbühel
    Schwaz 17:00 Kundl
    Kematen 17:00 Völs
    Imst 17:00 Reichenau
    Vesoul 17:00 Dijon II
    SV Innsbruck 17:00 Hall
    Belfort Sud 17:00 Luneville
    Bukovyna 1 - 0 Sumy
    Arna-Bjornar 1 - 0 Flekkeroy
    Piter 2 - 1 Sever
    FK Vologda 0 - 1 Dolgie Prudy
    Tekstilshchik 2 - 1 Pskov 747
    Naftovik-Ukrnafta 0 - 2 Helios
    Hakoah Ramat Gan 2 - 1 Hapoel Kfar Saba
    KI Klaksvik III 18:00 Skala II
    MB Midvagur 18:00 IF Fuglafjordur II
    B68 Toftir II 18:00 AB Argir II
    NSI Runavik II 18:00 Suduroy II
    Giza Hoyvik 18:00 Undrid
    Anzhi Makhachkala 2 - 1 Lokomotiv Moscow
    Young Sport Academy 18:00 Njalla Quan
    Douala AC 18:00 Canon
    Fovu Club 18:00 Panthere
    Sable 18:00 New Star De Douala
    Tonnerre Kalara Club 18:00 Les Astres
    Union Douala 18:00 Renaissance
    Unisport Bafang 18:00 Cotonsport
    Horsens 0 - 1 Brondby
    FC Copenhagen 1 - 1 SonderjyskE
    FC Nordsjaelland 1 - 0 Esbjerg
    Midtjylland 3 - 2 AGF Aarhus
    Odense 3 - 3 Silkeborg
    Aalborg 2 - 2 Randers FC
    Municipal Canar 18:00 Aucas
    ESPOLI 18:00 Deportivo Azogues
    Mushuc Runa 18:00 Olmedo
    Ferroviarios 18:00 CSCD Grecia
    UT Cotopaxi 18:00 River Plate
    Torpedo Moscow 0 - 0 Khimki
    Volgar-Gazprom 0 - 1 Sibir Novosibirsk
    Salyut Belgorod 1 - 1 Tom Tomsk
    Skala 18:00 Suduroy
    Znamya 0 - 1 Karelia
    B71 Sandoy 18:00 TB Tvoroyri II
    KI Klaksvik II 18:00 EB Streymur II
    B68 Toftir 18:00 B36 Torshavn II
    HB Torshavn II 18:00 Vikingur Gota II
    Lask Linz 5 - 0 Feldkirchen
    PK-35 Vantaa 2 - 3 OPS
    KPV 0 - 2 YPA Ylivieska
    BK-46 3 - 2 GrIFK
    Jazz 0 - 3 RoPS
    Honka 1 - 2 IFK Mariehamn
    VPS 0 - 2 Jyvaskyla JJK
    Haka 1 - 2 KuPS Kuopio
    Banni Yas 1 - 3 Al Jazira Abu Dhabi
    Smouha 3 - 0 Misr Lel Makasa
    Strommen 2 - 1 Fredrikstad
    Sandefjord 3 - 1 Vard Haugesund
    Hamarkameratene 0 - 0 Bodo / Glimt
    Follo 3 - 1 Elverum
    Mjondalen IF 0 - 3 Bryne
    Kongsvinger 2 - 3 Ranheim
    Gloria Bistrita 0 - 0 Turnu Severin
    Haugesund 0 - 1 Sogndal
    Honefoss 1 - 0 Lilleström
    Aalesund 2 - 0 Odd Grenland
    Rosenborg 0 - 0 Molde
    Spartaks 4 - 2 Jelgava
    Tallinna Infonet 0 - 1 Levadia Tallinn
    Widzew Lodz 1 - 2 Lechia Gdansk
    Rapid Bucuresti 1 - 4 Universitatea Cluj
    Almirante Brown 3 - 1 Banfield
    İB Vestmannaeyjar 0 - 2 KR Reykjavik
    Thor Akureyri 1 - 0 UMF Vikingur Olafsvik
    Tromsö 2 - 0 Brann
    Hammarby 1 - 0 Landskrona
    IK Frej Taby 1 - 2 Vasalund IF
    Syrianska IF Kerbura 1 - 0 Enköping
    Pitea IF 1 - 2 Skelleftea
    FC Trollhattan 2 - 2 IK Oddevold
    Helsingborgs 2 - 1 Elfsborg
    Viktoria Zizkov 2 - 0 Bohemians 1905
    Maccabi Tel Aviv 0 - 3 Bnei Yehuda
    Guanacasteca 21:00 Pumas Generalena
    Universidad Costa Rica 21:00 Finca Austria
    Aracruz 21:00 Desportiva ES
    9 De Julio Rafaela 21:00 El Linqueno
    Estudiantes De San Luis 21:00 9 De Julio Morteros
    CSMS Iaşi 0 - 2 Gaz Metan Medias
    Limerick Waterford United
    Wexford Youths 0 - 4 Cork City
    Finn Harps Derry City
    Sligo Rovers 4 - 0 Mervue United
    Bohemians Bray Wanderers
    Salthill Devon St Patrick`s Athletic
    Drogheda United 6 - 0 Longford Town
    Brown De Adrogue 22:00 Deportivo Armenio
    Chacarita Juniors 22:00 Villa San Carlos
    San Antonio Unido 22:00 Nublense II
    San Telmo 22:00 Platense
    Defensores Belgrano 22:00 Almagro
    Taboao Da Serra 22:00 Cotia
    Villa Dalmine 22:00 Central Cordoba
    Osasco FC 22:00 Elosport
    Los Andes 22:00 Comunicaciones
    CSYD Flandria 22:00 Colegiales
    Nacional SP 22:00 Atibaia
    Primavera SP 22:00 SEV-Hortolandia
    Sumare 22:00 Guarulhos
    Ipitanga 22:00 Camaçari
    Jequie 22:00 Colo Colo BA
    Galicia 22:00 Ypiranga BA
    Astro 22:00 Itabuna
    Leandro Niceforo Alem 22:00 Deportivo Paraguayo
    Tocantinopolis 22:00 Araguaina
    Victoriano Arenas 22:00 Argentino Rosario
    Colinas 22:00 SC Guarai
    Centro Espanol 22:00 Canuelas
    Gurupi 22:00 Interporto
    San Martin Burzaco 22:00 Deportivo Muniz
    Palmas 22:00 Tocantinopolis
    Juventud Unida 22:00 Central Ballester
    Atletico Mogi 22:00 Jacarei
    Puerto Nuevo 22:00 Argentino Quilmes
    Manthiqueira 22:00 USAC
    Deportivo Yupanqui 22:00 Club Atlas
    ECUS 22:00 Uniao Mogi
    Atletico Lugano 22:00 Atletico Claypole
    Alvarado 22:00 Rivadavia Lincoln
    Guarani Antonio Franco 22:00 Libertad
    Mauaense 22:00 Portuguesa Santista
    Diadema 22:00 EC Sao Bernardo
    Jabaquara 22:00 Agua Santa
    CD Guadalajara 3 - 1 Real Murcia
    Ferro Carril Oeste 1 - 1 CA Sarmiento
    Deportivo Santamarina 22:00 Talleres Cordoba
    Gimnasia Concepcion Uruguay 22:00 Juventud Unida Universitario
    Sportivo Belgrano 22:00 Deportivo Maipu
    San Martin Tucuman 22:00 Gimnasia Y Tiro
    Juventud Antoniana 22:00 San Jorge Tucuman
    Juventus RJ 22:00 Paduano
    Portuguesa RJ 22:00 Sao Joao Da Barra
    Batatais 22:00 Sao Bento
    America TR 22:00 Americano
    Rio Branco RJ 22:00 Angra Dos Reis
    Mesquita 22:00 Cabofriense
    Ceres 22:00 Barra Da Tijuca
    Tigres Do Brasil 22:00 Serra Macaense
    Bonsucesso 22:00 Barra Mansa
    Artsul 22:00 Goytacaz
    Sarmiento De Santiago 22:00 Altos Hornos Zapla
    Estacio 22:00 America RJ
    San Lorenzo Alem 22:00 Club Atletico Mitre
    Fernandopolis 22:00 Atletico Araçatuba
    Tanabi 22:00 Ilha Solteira
    Sao Paulo RS 22:00 Brasil De Pelotas
    Brasiliense 22:00 Brasilia
    Atletico Policial 22:00 Union De San Juan
    Concepcion FC 22:00 Union Aconquija
    2 de Mayo 22:00 Martin Ledesma
    America Natal 22:00 Potiguar Mossoro
    12 de Octubre 22:00 Deportivo Santani
    Nacional AM 22:00 Princesa Solimoes
    Sport Colombia 22:00 Resistencia
    Fernando De La Mora 22:00 Paranaense
    Independiente FBC 22:00 General Caballero
    Sportivo San Lorenzo 22:00 River Plate
    3 de Febrero 22:00 Deportivo Caacupe
    Sportivo Trinidense 22:00 Tacuary
    River AC 22:00 Parnahyba
    Osvaldo Cruz 22:00 Presidente Prudente
    Tupa 22:00 Assisense
    Deportivo Guaymallen 22:00 Rivadavia Venado Tuerto
    Nautico RR 22:00 GAS
    Pacifico 22:00 Gimnasia Mendoza
    Sao Raimundo RR 22:00 Bare EC
    Uniclinic 22:00 Arsenal De Caridade
    Trairiense 22:00 Crateus
    Maranguape 22:00 Pacatuba
    Quixada 22:00 Itapipoca
    Nova Russas 22:00 Iguatu
    Jose Bonifacio 22:00 Guariba
    Inter De Bebedouro 22:00 Matonense
    Olimpia 22:00 Taquaritinga
    Juventud Unida Gualeguaychu 22:00 Jorge Gibson Brown
    San Martin Formosa 22:00 Sarmiento Resistencia
    Pride of Gall Hill 22:00 Saint Johns Sonnets
    Chaco For Ever 22:00 Atletico Parana
    Rosamonte Apostoles 22:00 Sportivo Las Parejas
    Dayrells Road 22:00 Notre Dame
    Atletico Cajazeirense 22:00 Nacional De Patos
    CSP 22:00 Campinense
    Treze 22:00 Botafogo PB
    Sousa 22:00 Auto Esporte
    Pirassununguense 22:00 Palmeirinha
    Tiro Federal Bahia Blanca 22:00 Ferro Carril Oeste General Pico
    XV De Jau 22:00 Paulistinha
    Huracan Tres Arrayos 22:00 Liniers Bahia Blanca
    Americo 22:00 Radium
    Paysandu 22:00 Paragominas
    Argentino Merlo 22:00 Fenix Pilar
    El Porvenir 22:00 DD Cambaceres
    CAI 22:00 Racing Trelew
    CRB 22:00 CSA AL
    UAI Urquiza 22:00 Deportivo Laferrere
    Independiente Neuquen 22:00 Deportivo Roca
    San Miguel 22:00 Juan Jose De Urquiza
    Excursionistas 22:00 Sacachispas
    Deportivo Espanol 22:00 General Lamadrid
    Dock Sud 22:00 Defensores Unidos
    Lujan 22:00 Aso Ferrocarril Midland
    Patrocinense 22:00 Minas
    Sportivo Italiano 22:00 CSyD Liniers
    URT 22:00 Democrata GV
    Berazategui 22:00 Talleres Remedios
    Barracas Central 22:00 Atletico Temperley
    Estudiantes De Caseros 22:00 Atetico Atlanta
    Keflavik Fylkir İkinci yarı
    Linares Unido 23:00 Melipilla
    Trasandino 23:00 Audax Italiano II
    Iberia 23:00 Deportes Valdivia
    Puerto Montt 23:00 Deportes Temuco
    San Francisco 23:00 Sporting San Miguelito
    Walter Ormeno 23:00 Deportivo Municipal
    Sport Boys 23:00 Sportivo Huracan
    Atletico Minero 23:00 Sport Ancash
    Alfonso Ugarte Puno 23:00 Sport Victoria
    Deportivo Coopsol 23:00 Alianza Universidad
    Alianza Cristiana 23:00 Defensor San Alejandro
    Los Caimanes 23:00 Atletico Torino
    Coban Imperial 23:00 Iztapa
    Coatepeque 23:00 Sayaxche
    USM Oujda 23:00 Olympique Marrakech
    Mallorca Real Betis Devre arası
    Ittihad Tanger 23:00 Youssoufia Berrechid
    JSM Laayoune 23:00 Temara
    AS Sale 23:00 Union Mohammedia
    Union Ait Melloul 23:00 Rachad Bernoussi
    Kasba Tadla 23:00 Ittihad Khemisset
    Kawkab Marrakech 23:00 Mouloudia Oujda
    Racing De Casablanca 23:00 Tihad Casablanca
    Cavaly 23:00 FICA
    Petit-Goave 23:00 Aigle Noir