Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

10/07/2013 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor
Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Stopstream Canlı Maç Skorları - 10/07/2013

Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Tianjin Teda 0 - 5 Liaoning Hongyun (Whowin)
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Qingdao Jonoon 0 - 0 Shanghai East Asia
Hazırlık Kulüpler Polonia Bytom 1 - 2 Zaglebie Sosnowiec
Hazırlık Kulüpler Bohemians Praha 11:30 FK Baumit Jablonec
Hazırlık Kulüpler Katowice 1 - 2 Chrobry Glogow
Hazırlık Kulüpler Bohemians Praha 9 - 1 FK Baumit Jablonec II
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Jeju United 1 - 0 Suwon Bluewings
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Chunnam Dragons 3 - 4 Suwon City
Vietnam Kupa Çeyrek Final Lam Son Thanh Hoa 0 - 1 Dong Nai
Vietnam Kupa Çeyrek Final The Vissai Ninh Binh 2 - 1 Hoang Anh Gia Lai
Japonya J-Lig Omiya Ardija 2 - 1 Nagoya Grampus
Japonya J-Lig Sanfrecce Hiroshima 4 - 2 Kawasaki Frontale
Japonya J-Lig Sagan Tosu 2 - 1 Ventforet Kofu
Japonya J-Lig Kashima Antlers 3 - 1 Shimizu S-Pulse
Japonya J-Lig Cerezo Osaka 2 - 1 Yokohama F.Marinos
Japonya J-Lig Shonan Bellmare 1 - 2 Kashiwa Reysol
Japonya J-Lig Oita Trinita 0 - 1 Vegalta Sendai
Japonya J-Lig Jubilo Iwata 2 - 1 Albirex Niigata
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Incheon United 2 - 1 Sangju Sangmu
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Seongnam 1 - 1 Pohang Steelers
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Busan I Park 2 - 1 Gangwon
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Gyeongnam FC 1 - 0 Ansan Hallelujah
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Ulsan Horang-i 0 - 1 Jeonbuk Motors
Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur FC Seoul 2 - 1 Gwangju
Japonya J-Lig Urawa Reds 2 - 2 FC Tokyo
Hazırlık Kulüpler Ferencvaros 1 - 1 Piast Gliwice
CAF COSAFA Kupası Grup B Kenya 2 - 0 Svaziland
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Dalian Aerbin 1 - 0 Shandong Luneng
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Guizhou Renhe 1 - 0 Changchun YaTai
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Beijing Guoan 5 - 1 Guangdong Sunray Cave
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Hangzhou Greentown 2 - 0 Shanghai Shenxin
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Jiangsu Shuntian 4 - 1 Guangzhou R&F
Singapur S-Lig Albirex Niigata S 0 - 1 Woodlands Wellington
Singapur S-Lig Hougang United 0 - 1 Geylang International
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur Guangzhou Evergrande 7 - 1 Dali Ruilong
Rusya Kupa 1.Tur Trevis i VVK 0 - 1 Rus St. Petersburg
CAF COSAFA Kupası Grup A Mauritius 4 - 0 Seyşeller
Hazırlık Kulüpler Krasnodar 3 - 1 Vysocina Jihlava
Hazırlık Kulüpler Bayer Leverkusen 2 - 0 KV Mechelen
Hazırlık Kulüpler Haaglandia 17:00 Swansea City
Rusya Kupa 1.Tur Volga Tver 1 - 2 Dnepr Smolensk
Hazırlık Kulüpler Gençlerbirliği 0 - 2 Viitorul Constanta
Rusya Kupa 1.Tur Tekstilshchik 4 - 2 Torpedo Vladimir
Dünya Kupası U20 Yarı Final Fransa U20 2 - 1 Gana U20
Hazırlık Kulüpler HFK Olomouc 0 - 4 FC FASTAV Zlin
Hazırlık Kulüpler Hradec Kralove 2 - 2 FK MAS Taborsko
Hazırlık Kulüpler Pirin Gotse Delchev 0 - 4 Aris Saloniki
Hazırlık Kulüpler Rabotnicki 1 - 0 Sileks İlk yarı
Hazırlık Kulüpler JJK Jyvaskyla 0 - 2 Notts County
Hazırlık Kulüpler Olimpik Donetsk 3 - 5 Metalurh Donetsk
Hazırlık Kulüpler RB Leipzig 0 - 1 HB Koge
Hazırlık Kulüpler 1860 München 1 - 1 Werder Bremen
Finlandiya Kakkonen Lohko Lansi AIFK Turku 1 - 3 Jazz
Peru Premier Lig Apertura Inti Gas Ayacucho 4 - 0 Union Comercio
Hazırlık Kulüpler Clermont 2 - 0 Dijon
Hazırlık Kulüpler Debrecen 0 - 0 Gaz Metan Medias İlk yarı
Hazırlık Kulüpler Istres 19:00 Frejus St-Raphael
Hazırlık Kulüpler Limanovia 2 - 1 Wisla Krakow
Hazırlık Kulüpler Papa TFC 3 - 0 Slovan Duslo Sala
Hazırlık Kulüpler Metalist Kharkiv 1 - 0 Rubin Kazan
Hazırlık Kulüpler MVV Maastricht 0 - 6 Porto
Hazırlık Kulüpler Laval 2 - 2 Le Havre
Hazırlık Kulüpler Heidenheim 1846 1 - 1 Augsburg
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Birkebeineren 2 - 2 Skarbovik IF Aalesund
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Nesodden 2 - 0 Molde II
Hazırlık Kulüpler Sporting Covilha 2 - 0 Tondela
Finlandiya Kakkonen Lohko Lansi Sporting Kristina 2 - 2 TPV Tampere
Hazırlık Kulüpler Kayseri Erciyesspor 3 - 0 Bursaspor
Estonya Kupa 1.Tur Tallinna Infonet II 8 - 1 Ambla Vallameeskond
Hazırlık Kulüpler FK Dukla Praha 2 - 2 Slask Wroclaw
Hazırlık Kulüpler AS Eupen 2 - 0 Fortuna Köln
Hazırlık Kulüpler FC Copenhagen 0 - 2 PAOK
Hazırlık Kulüpler Ingolstadt 3 - 2 Rot-Weiss Erfurt
Hazırlık Kulüpler Darmstadt 98 19:30 Karlsruher SC
Hazırlık Kulüpler Neustrelitz 0 - 0 Holstein Kiel İlk yarı
Hazırlık Kulüpler Bochum 3 - 0 Twente
Hazırlık Kulüpler Pogon Szczecin 0 - 0 Olympique Lyon
Hazırlık Kulüpler ADO Den Haag 1 - 1 FC Oss
Hazırlık Kulüpler Dordrecht 1 - 0 Den Bosch
Hazırlık Kulüpler Györi ETO 2 - 1 Pandurii Targu Jiu
Hazırlık Kulüpler KV Oostende 1 - 0 FC Brussels
Hazırlık Kulüpler Leixoes 1 - 1 Trofense
Hazırlık Kulüpler Lierse 1 - 1 Oud-Heverlee Leuven
Hazırlık Kulüpler Nimes 1 - 1 Luzenac
Hazırlık Kulüpler Omonia Nicosia 3 - 1 Xanthi
Hazırlık Kulüpler Panathinaikos 1 - 2 KAA Gent
Hazırlık Kulüpler Sint-Truiden 1 - 1 Ujpest
Hazırlık Kulüpler SV Rödinghausen 1 - 1 Aston Villa
Estonya Kupa 1.Tur Eston Villa 0 - 8 TJK Legion
Hazırlık Kulüpler Basel 1 - 3 Borussia Dortmund
Hazırlık Kulüpler NAC Breda 20:30 Swansea City
Bulgaristan Süper Kupa Ludogorets Razgrad 1 - 1 PFC Beroe
Romanya Süper Kupa Steaua Bucuresti 3 - 0 Petrolul Ploieşti
Ukrayna Süper Kupa Chornomorets Odessa 1 - 3 Shakhtar Donetsk
Dünya Kupası U20 Yarı Final Irak U20 1 - 1 Uruguay U20
Hazırlık Kulüpler FC Alle 21:00 Delemont
Hazırlık Kulüpler Gibraltar United 0 - 2 Charlton Athletic
Peru Premier Lig Apertura Melgar 0 - 2 Real Atletico Garcilaso
Hazırlık Kulüpler Alloa Athletic 1 - 1 Oxford United
Hazırlık Kulüpler Barrow 2 - 2 Gateshead
Hazırlık Kulüpler Cowdenbeath 0 - 1 St. Johnstone
Hazırlık Kulüpler Boreham Wood 0 - 3 West Ham United
Hazırlık Kulüpler East Fife 2 - 3 Wolverhampton Wanderers
Hazırlık Kulüpler Elgin City 21:30 Randers FC
Hazırlık Kulüpler Huntly 2 - 6 Falkirk
Hazırlık Kulüpler Livingston 0 - 2 Rotherham United
Hazırlık Kulüpler Loughgall FC 2 - 3 Glenavon FC
Hazırlık Kulüpler Newcastle Town 0 - 5 Crewe Alexandra
Hazırlık Kulüpler Raith Rovers 1 - 2 Sheffield United
Hazırlık Kulüpler Swindon Supermarine 1 - 2 Newport County
UEFA Avrupa Ligi 1.Eleme Turu Linfield FC 3 - 0 IF Fuglafjordur
Hazırlık Kulüpler Bashley 0 - 3 AFC Bournemouth
Hazırlık Kulüpler Crawley Town 1 - 2 Ipswich Town
Hazırlık Kulüpler Worksop Town 4 - 1 Mansfield Town
Brezilya Kupa 3.Tur Ponte Preta 22:00 Nacional AM
Arjantin Argentino B 3.Tur Yarı Final Juventud Unida Gualeguaychu Gimnasia Mendoza Ertelendi
Arjantin Argentino B 3.Tur Yarı Final San Martin Formosa Atletico Mitre De Salta Ertelendi
Arjantin Argentino B 3.Tur Yarı Final Atletico Policial 9 De Julio Morteros Ertelendi
Peru Premier Lig Apertura UTC Cajamarca 1 - 1 Universitario İlk yarı