Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

29/07/2013 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Tottenham - Burnley
Sivasspor - İstanbul Başakşehir
Galatasaray - Mersin İdmanyurdu
Gençlerbirliği - Torku Konyaspor
Antalyaspor - Kayserispor
Barcelona - Cordoba
Real Madrid - San Lorenzo

Stopstream Canlı Maç Skorları - 29/07/2013

Avustralya Kuzey YGG Edgeworth Eagles 07:30 Newcastle Jets U21
Yeni Kaledonya Süper Lig Gaitcha 08:00 ASGN
Yeni Kaledonya Süper Lig Mont-Dore 08:00 Qanono
Yeni Kaledonya Süper Lig Hienghene Sport 08:00 Lössi
Yeni Kaledonya Süper Lig Ne Drehu 08:00 As Wetr
Yeni Kaledonya Süper Lig Thio Sport 08:00 Tiga Sport
Beyaz Rusya Kupa 2.Tur Gomel 09:00 Slutsk
Avustralya Batı Avustralya NTC Western 10:00 ECU Joondalup
Avustralya Tazmanya Kuzey Somerset 12:00 Ulverstone
Avustralya Tazmanya Kuzey Launceston FC 12:00 Riverside Olympic
Avustralya Tazmanya Kuzey Northern Rangers 12:00 Burnie United
Avustralya Tazmanya Kuzey Launceston United 12:00 Prospect Knights
Myanmar National Lig Yangon United 2 - 1 Magway
Avustralya Başkent Bölgesi Monaro Panthers 12:00 Canberra FC
Avustralya Başkent Bölgesi Belconnen United 12:00 Woden Valley
Avustralya Başkent Bölgesi Canberra Olympic 12:00 Cooma Tigers
Avustralya Tazmanya Güney Kingborough Lions 12:00 Taroona
Avustralya Tazmanya Güney Nelson Eastern Suburbs 12:00 New Town Eagles
Avustralya Tazmanya Güney Olympia Warriors 12:00 Clarence United
Avustralya Tazmanya Güney Tilford Zebras 12:00 Glenorchy Knights
Avustralya Tazmanya Güney BeachSide 12:00 University Of Tasmania
Avustralya Tazmanya Güney NTC Tazmania 12:00 South Hobart Reserve
Avustralya Yeni Güney Galler Sutherland Sharks 12:00 Marconi Stallions
Avustralya Yeni Güney Galler Central Coast Mariners 12:00 Blacktown Spartans
Avustralya Yeni Güney Galler Rockdale City Suns 12:00 Sydney Olympic
Avustralya Kuzey YGG Weston Bears 12:00 South Cardiff
Avustralya Kuzey YGG Charlestown City Blues 12:00 Lake Macquarie
Maldivler Dhivehi Lig 3.Tur Club Valencia 14:00 BG Sports
Maldivler Dhivehi Lig 3.Tur New Radiant 14:00 Maziya
Singapur Kupa Çeyrek Final Home United 3 - 2 Geylang International
Hazırlık Kulüpler Kitchee 2 - 5 Manchester United
Angola Girabola CR da Caala 15:00 Sagrada Esperanca
Angola Girabola Interclube Luanda 15:00 Primeiro de Maio
Angola Girabola Primeiro de Agosto 15:00 Petroleos de Namibe
Angola Girabola Desportivo Huila 15:00 Atletico Petro Luanda
Angola Girabola Aviacio ASA 15:00 Progresso
Angola Girabola Benfica Luanda 15:00 Recreativo Do Libolo
Angola Girabola Onze Bravos 15:00 Kabuscorp Palanca
Angola Girabola Porcelana 15:00 Santos FC de Angola
Kenya Premier Lig Gor Mahia 16:00 Sher Karuturi
Kenya Premier Lig Tusker 16:00 Homeboyz
Kenya Premier Lig Western Stima 16:00 Thika United
Kenya Premier Lig SoNy Sugar 16:00 Muhoroni Youth
Kenya Premier Lig Chemelil 16:00 Bandari
Kenya Premier Lig KCB 16:00 Mathare United
Kenya Premier Lig Leopards 16:00 Sofapaka
Senegal 1.Lig Douanes 16:00 La Linguere
Senegal 1.Lig Casa Sport 16:00 Port Autonome
Senegal 1.Lig Guediawaye FC 16:00 CSS
Senegal 1.Lig US Ouakam 16:00 Goree
Senegal 1.Lig DUC 16:00 Niarry Tally
Senegal 1.Lig Diambars 16:00 Toure Kounda
Senegal 1.Lig Olympique Ngor 16:00 Yeggo
Senegal 1.Lig Jaraaf 16:00 Pikine
Zambia Süper Lig Roan United 16:00 Lime Hotspurs
Zambia Süper Lig Red Arrows 16:00 Nkana
Zambia Süper Lig Power Dynamos 16:00 Zanaco
Zambia Süper Lig NAPSA Stars 16:00 Nkwazi
Zambia Süper Lig Konkola Blades 16:00 Kabwe Warriors
Zambia Süper Lig Kalulushi Modern Stars 16:00 Green Buffaloes
Zambia Süper Lig Forest Rangers 16:00 Konkola Mine Police
Zambia Süper Lig ZESCO United 16:00 Nchanga Rangers
Brezilya Baiano 2 Final Aşamaları Galicia 16:00 Catuense
Avrupa U19 Yarı Final Sırbistan U19 2 - 2 Portekiz U19
Hazırlık Kulüpler Gagra 1 - 3 Spartaki Tskhinvali
Hazırlık Kulüpler Orduspor 1 - 2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Hazırlık Kulüpler Aşgabat 17:00 Derince Belediyespor
Avusturya Landesliga Karnten Landskron 17:00 ATSV Wolfsberg
Avusturya Landesliga Karnten St. Veit / Glan 17:00 ASKÖ Gmünd
Avusturya Landesliga Karnten Drautal 17:00 Treibach
Avusturya Landesliga Karnten Annabichl / Austria II 17:00 Köttmannsdorf
Avusturya Landesliga Karnten Lendorf 17:00 Bleiburg
Avusturya Landesliga Karnten Ferlach 17:00 Völkermarkt
Avusturya Landesliga Karnten Maria Saal 17:00 Steinfeld
Avusturya Landesliga Karnten Spittal 17:00 Feldkirchen
Endonezya Süper Lig Mitra Kukar 2 - 1 Arema Malang
Faroe Adaları Master Lig Vikingur Gota 3 - 1 TB Tvoroyri
Avusturya Bölgesel Lig Batı Bregenz 17:00 TSV St. Johann
Avusturya Bölgesel Lig Batı Eugendorf 17:00 Hard
Avusturya Bölgesel Lig Batı Anif / Salzburg II 17:00 Seekirchen 1945
Avusturya Bölgesel Lig Batı Schwaz 17:00 Wattens
Avusturya Bölgesel Lig Batı Wacker Innsbruck II 17:00 Kufstein
Avusturya Bölgesel Lig Batı Höchst 17:00 Wals-Grünau
Avusturya Bölgesel Lig Batı Austria Salzburg 17:00 Neumarkt
Avusturya Bölgesel Lig Batı Dornbirn 1913 17:00 Rheindorf Altach II
Belçika Kupa 1.Tur Wingene 17:00 Helkijn
Belçika Kupa 1.Tur Wevelgem City 17:00 De Ruiter Roeslare
Belçika Kupa 1.Tur Sijseelse Damme 17:00 VG Oostende
Belçika Kupa 1.Tur Club Roeselare 17:00 OMS Ingelmunster
Belçika Kupa 1.Tur Racing Waregem 17:00 SK Torhout
Belçika Kupa 1.Tur Sint-Eloois-Winkel 17:00 Oostduinkerke
Belçika Kupa 1.Tur Sassport Boezinge 17:00 White Star Adinkerke
Belçika Kupa 1.Tur Westhoek 17:00 Royal Knokke
Belçika Kupa 1.Tur Oostduinkerke 17:00 Sporting West Harelbeke
Belçika Kupa 1.Tur Menen 17:00 Rumbeke
Belçika Kupa 1.Tur Terjoden-Welle 17:00 Appelterre-Eichem
Irak 1.Lig Al Zawraa 1 - 0 Al Kahrabaa
Belçika Kupa 1.Tur Sparta Petegem 17:00 Acren
Irak 1.Lig Al Sinaah 2 - 1 Al Quwa Al Jawiya
Belçika Kupa 1.Tur Eendracht Zele 17:00 Lessines-Ollignies
Belçika Kupa 1.Tur Geraardsbergen 17:00 Jong Lede
Belçika Kupa 1.Tur Merelbeke 17:00 Berlare
Irak 1.Lig Al Talaba 0 - 1 Al Masafi
Belçika Kupa 1.Tur Ternat 17:00 Halle
Belçika Kupa 1.Tur Sterrebeek 17:00 Kampenhout
Belçika Kupa 1.Tur Suryoyes Bruxellois 17:00 Tempo Overijse
Belçika Kupa 1.Tur Pepingen 17:00 Racing Schaerbeek
Belçika Kupa 1.Tur Diest 17:00 Leopoldsburg
Hazırlık Kulüpler Hapoel Ashkelon 1 - 1 Hakoah Ramat Gan
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Raufoss 4 - 2 Odd Grenland II
Faroe Adaları Master Lig HB Torshavn 3 - 2 NSI Runavik
Afrika Uluslar Şampiyonası 1.Tur Fildişi Sahili 18:30 Nijerya
Hazırlık Kulüpler Kayserispor 1 - 1 Çaykur Rizespor
Finlandiya Veikkausliiga IFK Mariehamn 2 - 0 TPS Turku
Finlandiya Veikkausliiga MyPa 0 - 1 RoPS
Hazırlık Kulüpler Bari 18:30 Apollon Limassol
Hazırlık Kulüpler Lokomotive Leipzig 1 - 2 Schalke 04
Hazırlık Kulüpler Perugia 18:30 Juve Stabia
Rusya Premier Lig Krasnodar 2 - 1 Amkar Perm
Romanya 1.Lig FC Braşov 1 - 1 Sageata Navodari
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Zbrojovka Brno 5 - 1 Bohemians 1905
Hazırlık Kulüpler Belenenses 0 - 1 Sivasspor
Polonya Ekstraklasa Korona Kielce 2 - 3 Wisla Krakow
Hazırlık Kulüpler Diosgyor 0 - 5 Maccabi Netanya
Letonya Virsliga Jelgava 2 - 2 Liepajas Metalurgs
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Vindbjart 4 - 3 Brann II
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Viking Stavanger II 1 - 1 Fyllingsdalen
Estonya Master Lig Paide Linnameeskond 1 - 3 FC Levadia Tallinn
Estonya Esiliiga B Tallinna Dünamo 19:30 Ararat Tallinn
Estonya Esiliiga B FC Flora Tallinn III 19:30 FC Elva
Estonya Esiliiga B Parnu Linnameeskond 19:30 K-Jarve JK Jarve
Estonya Esiliiga B HÜJK Emmaste 19:30 Nomme JK Kalju II
Hazırlık Kulüpler Hallescher FC 0 - 1 Hannover 96
Estonya Esiliiga Viljandi JK Tulevik 19:30 FC Levadia Tallinn II
Ekvador Premier B 1.Tur Aucas 19:30 ESPOLI
Ekvador Premier B 1.Tur River Plate 19:30 Imbabura
İsveç 2.Lig Kuzey Svealand Kvarnsveden 20:00 Vasteras IK
İsveç 2.Lig Kuzey Svealand Akropolis IF 20:00 Enköpings SK FK
İsveç 2.Lig Kuzey Svealand Huddinge 20:00 Konyaspor KIF
İsveç 2.Lig Norraland Robertsfors IK 20:00 Strömsberg
İsveç 2.Lig Norraland Skelleftea 20:00 Anundsjö IF
İsveç 2.Lig Norraland Bodens BK 20:00 IFK Harnösand
İsveç 2.Lig Norraland Alviks IK 20:00 Morön
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Stromsgodset II 5 - 2 Tonsberg
Danimarka Süperlig Esbjerg 1 - 2 Aalborg
Norveç Eliteserien Valerenga 5 - 3 Sarpsborg 08
İsveç Superettan Angelholms FF 6 - 1 Assyriska
Ekvador Premier B 1.Tur Mushuc Runa 20:00 Tecnico Universitario
İsveç Allsvenskan Halmstads BK 1 - 1 Syrianska FC
İsveç Superettan Ljungskile 1 - 2 IFK Varnamo
Ekvador Premier B 1.Tur Olmedo 20:00 Ferroviarios
İsveç Superettan Örgryte 0 - 3 Hammarby
Romanya 1.Lig Petrolul Ploieşti 1 - 1 Pandurii Targu Jiu
İsviçre Challenge Lig Lugano 1 - 1 Biel-Bienne
Avrupa U19 Yarı Final İspanya U19 1 - 2 Fransa U19
Bulgaristan A PFG PFC Beroe 1 - 1 CSKA Sofia
Almanya Bundesliga II Bochum 1 - 1 Dynamo Dresden
Hırvatistan 1. HNL Lokomotiva Zagreb 1 - 0 Slaven Koprivnica
Hazırlık Kulüpler Al Ain 2 - 0 Al Riffa
Hazırlık Kulüpler Ayr United 0 - 2 AEL Limassol
Hazırlık Kulüpler West Bromwich 3 - 1 Atromitos
Katar Lig Kupası Grup A Al Arabi 21:45 Al Gharafa
Katar Lig Kupası Grup A Al Markhiya 21:45 Al Rayyan
Katar Lig Kupası Grup B Al Shamal 21:45 Al Sailiya
Katar Lig Kupası Grup B Al Jaish 21:45 Al Shahaniya
Hazırlık Kulüpler Napoli 3 - 1 Galatasaray
Hazırlık Kulüpler Ashton United 1 - 2 Hyde
Hazırlık Kulüpler Forest Green Rovers 3 - 5 Yeovil Town
Hazırlık Kulüpler Peterborough United 0 - 1 Hull City
Hazırlık Kulüpler Weston-super-Mare 21:45 Bristol City
Hazırlık Kulüpler Mickleover Sports 21:45 Burton Albion
Katar Lig Kupası Grup C Al Kharitiyath 2 - 0 Al Mesaimeer
Katar Lig Kupası Grup D Al Wakrah 1 - 0 Umm Salal
Katar Lig Kupası Grup D Al Ahli 2 - 3 Lekhwiya
Brezilya Amapaense 1.Tur Independente AP 22:00 Ypiranga AP
Brezilya Amapaense 1.Tur Sao Jose AP 22:00 Santana
Brezilya Paranaense 2-2.Tur Prudentopolis 22:00 PSTC
Brezilya Paranaense 2-2.Tur Junior Team Futebol 22:00 Colorado PR
Brezilya Paranaense 2-2.Tur Cincao 22:00 Gremio Metropolitano
Brezilya Catarinense 2-2.Tur Brusque 22:00 Concordia
Brezilya Catarinense 2-2.Tur Caçador 22:00 Hercilio Luz
Brezilya Catarinense 2-2.Tur Biguaçu 22:00 Porto SC
Brezilya Catarinense 2-2.Tur Atletico Tubarao 22:00 CFZ Imbituba
Brezilya Goiano 2-1.Tur Aparecida GO 22:00 Santa Helena
Brezilya Goiano 2-1.Tur Caldas Novas 22:00 Mineiros
Brezilya Goiano 2-1.Tur Umuarama 22:00 Anapolina
Brezilya Goiano 2-1.Tur Ipora 22:00 Trindade
Brezilya Goiano 2-1.Tur Goiania 22:00 Morrinhos
Irak 1.Lig Duhok 0 - 1 Naft
Paraguay Intermedia Lig 2 de Mayo 22:00 Sportivo Trinidense
Paraguay Intermedia Lig Martin Ledesma 22:00 Deportivo Caacupe
Ekvador Premier B 1.Tur CSCD Grecia 22:15 Deportivo Azogues
Bolivya LFPB Apertura Blooming San Jose Ertelendi
Bolivya LFPB Apertura Wilstermann Real Potosi Ertelendi
Grenada Premier Lig Hard Rock 23:00 Asoms Paradise
Grenada Premier Lig Queens Park Rangers (Gren) 23:00 Grenada Boys
Grenada Premier Lig Carib Hurricane 23:00 Ball Dogs
Grenada Premier Lig Happy Hill 23:00 Fontenoy United
İzlanda Urvalsdeild Valur Reykjavik İA Akranes Devre arası
Panama LPF Apertura San Francisco 23:00 Tauro FC
Panama LPF Apertura Alianza FC 23:00 Arabe Unido
Panama LPF Apertura Independiente 23:00 Sporting San Miguelito
Panama LPF Apertura Chorrillo FC 23:00 Plaza Amador
Panama LPF Apertura Chepo 23:00 Rio Abajo
Ekvador Premier B 1.Tur Municipal Canar 23:00 UT Cotopaxi